Помилка Вашингтонського обкому
Побажавши в своєму посланні Порошенку, Яценюку, Гройсману успішно трудитися на благо України, віце-президент Джо Байден, тим самим мило повелів залишити збранкрутілого прем'єр-міністра в своєму кріслі на третій бездарний строк. Чи витримає ще одне корупці
Виступвіце-президента США Джозефа Байдена яскраво і переконливо продемонстрував, щоВашингтонський обком партії українську ситуацію тримає на короткому повідку.Дехто з моїх колег навіть поспішив заявити, що мудрий Джо заледве не став українцем,проводячи тисячі за останні два роки, як він сам висловився, годин у телефонномурежимі рад-порад з нашим главою держави . Як показала емоційна його промова впарламенті, він і справді дуже добре розуміється в наших проблемах державногобудівництва і захисту територіальної цінності. Особливо ж, щодо мотивів двох останніхМайданів, кривавих наших втрат при захисті інтересів революційних засад.
Важливо,що він нікого і нічому не повчав. Джо Байден лише послався на віковічний досвідвласної країни, яка свого часу теж виходила на широкий шлях демократії, колиамериканський Північ воював з Півднем, але громадянам США вдалося відкласти вбік власні проблеми і потурбуватися про долю рідної країни. Щоправда, тут у насне внутрідержавний конфлікт, а нагальна, відверта, нахабна інтервенція, занексією, окупацією частини суверенних територій України. Розуміючи це, віце-президент США чітко іоднозначно висловився: його могутня держава не дозволить нікому на власнийрозсуд перекроювати державні кордони, вчиняти анексію щодо українського Криму,громити наш донецький Схід. За це, підкреслив він, агресору доведетьсявідповідати.
Затаке розуміння ситуації хочеться аплодувати посланцю Вашингтона. Якби не рядабсолютно незрозумілих висловлювань і посилів, які прозвучали тут же.
Ну,до прикладу. Джосеф Байден чомусь пропонує українцям негайно взятися зафедералізацію своєї держави. Мовляв, саме тут успіх подолання всіх українськихпроблем. Даруй те, але це ж саменам ось уже два роки кострубато, з погрозами диктує з Кремля колишній «старшийбрат», кагебіст В. Путін. За допомогою поділу на федеральні угрупування раша намагаєтьсярозколоти нашу унітарність на десяток автономій за типом Криму, аби за першим великоруськимпрагненням безболісно відколоти будь-яку частину території України, як це вчинилимосковіти щодо нашого півострова. Просто якась фантасмагорія.
Зновучулися заклики до проведення амністії, виборів на окупованих територіях. Довнесення змін у Конституцію України з визначеннямособливого статусу Донбасу. З цього виходить, що й американцям добряче задурили голови московітиза сприяння вірного поплічника П. Порошенка і відданого кума В. Путіна - пана В. Медведчука з цими «мінськими змовами».Які, скажіть, можуть бути вибори заукраїнськими законами на території, котру стовідсотково контролюють терористи,під проводом російських гереушників? Повний абсурд. Я хочу побачити, як підстволи бандитів П. Порошенко з В. Гройсманом, Ю. Луценком поїдуть туди агітуватиза суверенну Україну. Як вони будутьшироко відкривати ворота перед бойовиками у велику Україну. У що перетвориться нашадержава за рік, півтора по цьому? У стріляюче Сомалі?
Безглуздя таке, що не хочеться навіть розмірковувати далі на цю тему. Гадаю, що це всенездійсненне, фата моргана…
Аленайбільше здивувало ось це. Виявляється, Джо Байден приїздив до України і длятого, щоб проштовхнути на ще один прем’єрський строк (третій уже!) їхньогоулюбленця А. Яценюка. Як на мене, то найбільшого баламута й професійного бездару.Вже полишивши Україну, віце-президент США прислав до Києва побажання плідноїроботи трійці: П. Порошенку, А. Яценюку, В. Гройсману. Цим самим проголосивши чітку й однозначну вимогуВашингтона - трудитися всім разом.
Цетоді, підкреслю, коли уряд під керівництвом цього "англійського солов'я" з вашингтонським акцентом успішно провалив усіреформи, практично по-зрадницьки погасив революційні прагнення, ініціативисуспільства, виношені Майданом, до негайних кардинальних змін в економіці, управліннівиробництвом. На неймовірно високий рівень при двох урядах А. Яценюка піднявсяступінь корупції, казнокрадства. Цими днями один з телевізійних каналів на моїхочах провів інтерактивне голосування громадян, задавши запитання: «За якогоуряду – М. Азарова чи А. Яценюка – виявився вищим рівень корупції?» Участь в опитуваннівзяли 9612 осіб. Так ось, 87 відсотків (!) телеглядачів переконані, що корупціяпосилилися, райськими кущами розквітла в постМайданний період. Себто, при пановіЯценюку. Схеми відкатів, обдирання громадян чиновниками не зникли, а лишеудосконалилися, стали більш нахабними і безпардонними. Саме собою напрошується сакральнезапитання: так за що ж тоді, любі мої друзі, помирали люди на Майдані? Невже жза те, щоб за три каденції прем’єр-міністр украв два мільярди доларів США вукраїнського народу? Бо ж рубіж першого мільярда було ним, здається, пройденоминулої осені. Так, принаймні, на телеканалі 112.uaофіційно заявивнародний депутат України Сергій Каплін. Якщо пан Яценюк не спростував цьоготвердження посадової осовби, значить все відповідає дійсності.
Більше того. Єй конкретні дані соціологів. Вони свідчать, що понад шістдесят відсотківгромадян України, опитані, до речі, в різних куточках України, виступають занегайну відставку бездарного політика А. Яценюка.
Незнаю, чи у Вашингтоні вивчали ці настрої громадян, яких бездарна політикаїхнього ставленика призвела до повного відчаю в середовищі мас. Мабуть, що ні.Бо, як кажуть американці, тоді б sapientisat– щоозначає, «розумному достатньо» було б зрозуміти чи вартий А. Яценюк того, щобпідірвати всю віру українського народу в добрі наміри адміністрації БаракаОбами. А до цього з новим сватанням знавця англійської на вищий пост увиконавчій владі України і все йде, либонь. На жаль. Наче окрім високорангового корупціонера в Україні більше розумний і чесних людей немає.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386