Смерть носорога з кремлівським акцентом
Найбільшою перемогою українців Києва є розтоптана мрія російських носорогів перетворити столицю України у полігон для полювання на прибутки московітів
Найбільш приємне ібажане досягнення минулих місцевих виборів особисто для мене – провал ізганебним тріском «глибоко руського» висуванця на пост глави столиці, якогосьомосковщеного товстосума Думчева. Навіть не хочеться уточняти, звідки взялосяце звивисте цабе, яке, мабуть, планувало перетворити офіційний центрматері-України в частку їхнього пустоголового «руського міра». Навала на мізкикиян з його боку вийшла такою шалено зухвалою і безпардонною, що від неї годібуло кудись подітися. Зранку до вечора, цей невгамовний рашівець на-московськийлад повчав мільйони українців, як потрібно жити, працювати, відпочивати,виховувати дітей, творити бізнес. Його замацані московітські фрази сипалися наголови містян з тисяч плакатів і біг-бордів. Просто такискажена атака російського на врівноважений світ українського міста, яке змореновідходить після дикого правління порусачених донеччан. Десь цей гопник випустивіз тазика десяток голів малька травоїдної риби в річку, приміром, і вже на всіхтелеканалах справжній вереск: тільки цей претендент на папаху очільника Києва врятуєДніпро! Яке ж гидке лизоблюдство за невідомо які гроші,проплачені медійникам!
Можу припустити, що спалено навіжені кошти, і не лише з національного гаманця,на розкручування цього дикого проекту, який узяв собі за емблему носорога.
Коли явперше побачив у рекламі на вулицях Києва сімейство непарнокопитних ссавців, топочув від свого друга-професора щодо цього миттєву реакцію:
-Будь певен, Київ хочуть перетворити на Руанду…
-Чому саме на Руанду? - запитую.
-Колись був такий «гаманець Кучми» - Ігор Бакай, газовий магнат, який утік відслідства до Росії. Так цей діяч, точно знаю, щомісяця возив своїх друзівполювати на носорогів до Руанди. Б’юсь об заклад що цей Думчев з цього жвиплоду… Він хоче добре пополювати на носорогів у Києві… Це, знаєш, сверблячкатака. Як приміром, у нового нашого головного конституціоналіста ВолодимираГройсмана. Чув, напевне, він створив власну партію називається Крижопільськаєвропейська партія…
-Не Крижопільська, а, здається, Вінницька… І не партія, а, здається, стратегія.
-А хіба є різниця - Крижопільська чи Вінницька європейська стратегія? Однаково геніально. Тамтешнім селянам запрягати коней тепер можна задом наперед. Так і тут. Є гроші, судячи з глибоко російського змістуреклами на всіх ресурсах, далеко не українського походження, ось і вирішилиперетворити нашу рідну столицю в полігон для московського елітного полювання.На наші столичні землі, нашу нерухомість... Побачимо, чим відповість наце хамське орусачене блюзнірство наш люд.
25 жовтня, у деньвиборів, народ відповів ногами – пройшов мимо московітських закликів почати«рух за реформи» під проводом «вдумчивих» (яка жахлива калька з ординської мови!)політиків. І цим не можна не гордитися. Це, мабуть, найкращий результаткиївських виборів-2015!
Бридкаомосковщина реклама, це й діагноз радіотелевізійній та іншій медійній популяризаціїза гроші різноманітних клоунів та українофобів. Давно прийшла пора унормуватифакт цього контенту, аби не засмічувати наш інформаційний простір подібноюносорогівщиною. Як і Київраді -прийняти відповідне рішення щодо заборониреклами ворожої іноземщини мовою окупанта!
На моє щире переконання, кияни збридилися насамперед кремлівського акцентутакого нахабного підкорювача української столиці. Місто нині нарешті здебільшогорозмовляє українською, а не "по-городському". І це похвально. Людидобре розуміють, що слизький шлях зради починається з непомітногопрогинання під мову окупанта. Тому відтепер тут московські носороги більше непройдуть!
ІСлава Богу!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422