На європейському мейнстримі знову гальма і відверті зради
Ви Клімкіну довіряєте? А я зовсім ні...
Торгаші, які прийшли до влади на Печерських горбах у Києвіздають Україну частинами й у роздріб, в обмін на таємні домовленості. Під чассекретного перешіптування по телефону з кремлівським коротуном і через втрату позицій держави у Євросоюзі. Нічого дивного: спекулянти ніколи не заспокоятьсяаж до тих пір, поки є вільним хоча б один квадратний метр нашої незалежноїтериторії і живим залишається бодай кульгавий українець. Тваринний інстинкт –продати, обміняти на власні преференції, ось їхній внутрішній мейнстрим… (Ме?йнстрим (англ. mainstream — основна течія) — термін, що позначаєпереважний напрямок у певній галузі…)
Їхній напрямок – за дорогу плату лягти під Москву. Що йзробили учора, відтермінувавши за домовленістю з РФ і ЄС введення в дію режиму вільноїторгівлі між Україною та Євросоюзом до січня 2016 року. Це, як мінімум. Що буде далі, тільки сам Бог знає. Алебудьте певні, що Кремль свого не проспить. Дайте їм лишень трішки часу. А до2016-го його явно вистачає, аби за сприяння своєї п’ятої колони в Україні,сателітів у Європі знову відтермінувати час вступу в дію асоціації, якщо дотого часу при таких як нині маємо вождях-правителях Московщина зовсім непроковтне Україну з потрухами.
У такому разі дозвольте запитати: а за що ж тоді наші патріотийшли проти куль снайперів на Майдані? Саме за це й ратоборствують вони й нині,ледве не щодоби помираючи на бранному полі Сходу України, - якраз, підкреслю,за європейський мейнстрим держави. Аторгаші при владі вже це все успішно здали ворогам нашим. Як Янукович зАзіровим у листопаді 2013-го, тепер бравурно порошенківці в один голос заявляютьна всіх телеканалах: на європейському шляху гальмуємо! Почекаємо з моря погоди,благословення від ординського «руського міра», аби розпочалися дії режиму вільної торгівлі між Україною таЄвросоюзом.
Одне слово, приїхали. Злізайтеукраїнці. Хутір Михайлівський. Далі знову Москва.
А взагалі, чому проблемами української євроінтеграціїпереймається Кремль? Чому саме він редагує договірні ситуації на нашійєвропейській дорозі? Чому Путін вирішує до якої папки на столі у Брюсселі маєлягти документ про асоціацію України і ЄС? Хтось на таке питання міг би скластивідповідь? Це все знає тільки пан Порошенко.
Віні його компанія тепер дурять нас усіх, як би сказав багатолітній дисидентрадянських таборів Левко Лук’яненко, забамбулюють голови українців тим, що,мовляв, 16 вересня має відбутися історична подія – синхронна ратифікація угодиміж Україною та Євросоюзом. Подивіться,мовляв, півгодинне кіно і забудьте про Європу. А далі документ відкладуть дотеки з написом «ХП». Що це таке? Читайте далі.
Коли я тільки починав роботу в газеті, у нашого редактора настолі лежала папка з написом «ХП». Коли якась стаття, підготовлена працівником,йому не подобалася, він клав її до цієї теки, позаяк був людиною вельми скромною і не міг прямо заявити в очі журналісту, що написане ним - банальна дурня. Тому доволі мирно казав: «Хай полежить!». Мовляв,поміркуємо, як згодом поставити цю писанину у номер. Насправді це була редакційна вигрібна корзина. Зцього портфеля матеріали летіли лише в вогонь. Тому між газетярами ця папканазивалася по-справдешньому – хрен піде! Так навсправжки перекладалися ті дивні «ХП».
Ось і ліліПутін за сприяння наших торгашів і всяких москвичівтам клімкіних, яких прилаштував пан Порошенко на вищих міністерських постах в Україні (чи бува це не нова квота Кремля в теперішнійкиївській владі?), поклав договір про асоціацію між Україною та ЄС до теки «ХП»у Брюсселі. Бо у п’ятницю, 12-го вересня ц.р., коли було прийнято рішення прозрадницьке відтермінування дії угоди на півтора роки, не в міру веселий, гордий,як піп у вівтарі, міністр закордоннихсправ України П. Клімкін журналістам заявив, що це «історичне рішення Євросоюзу».Такої мудрості начебто ще й не було ніколи.
Длякого ж воно, скажіть, історичне, як не для Москви!? Як, мабуть, і для справжніхроботодавців пана Клімкіна насамперед у Кремлі. Тому, що для України насправді цевеличезна, нічим невиправдана ганьба. Зрада надій і сподівань для кожногоукраїнського патріота. Гнила і підла Європа знову, вже в котре здала українцівпід дикій регіт путінівців.
Прикладтого, як мають діяти свідомі українці, показав заступник міністра закордоннихсправ України Данило Лубківський, який на знак незгоди з політикоюПорошенків-Клімкіних на європейському мейнстримі подав увідставку.
Так,гадаю, мають учиняти справжні патріоти. А ще правильно голосувати на виборах,щоб торгаші при владі отримали кукіль замість голосів.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386