Призначте Юрія Луценка Уповноваженим Майдану з контролю за владою
Без такої людини всі рішення Mайдану перетворяться у порожній звук… Особливо ж за нинішнього цинізму нової влади, яка все чинить на старий лад…
Ситуація в Україні нині така, яким учора було станоновище на великомурозвідувальному корветі «Славутич», коли з усіх боків його атакували вороги,кидали бойові гранати під борти корабля, з кувалдами і вогнепальною зброєю лізли накорму і баки, але українські моряки не здавалися. Відбивали атаку за атакою. З усіх сил обороняли свою територію…
Мільйонами болів усе це проймає, неймовірно пече, розкраює серця українців.Величезною тривогою за долю держави, насампередгромадян, які виявилися заручниками агресорів на окупованих територіях бувпройнятий буквально кожен виступ на Майдані під час чергового недільного віче. Емоціїдекому навіть не давали змоги закінчити промову – люди не соромлячись плакали увсіх на виду. І це тільки додавало сили, згуртованості, ненависті Майдану доворогів…
Одначе й у такі хвилини розраю потрібно мати тверезий розум, розсудливість,знати, що робити далі, до чого закликати, куди вести людей.
Скільки разів уже переконуюся в тому, що в екстремальних ситуаціяхнайбільшу кмітливість, здогадливість,тямущість завжди проявляє чомусь за такої тривожної пори ВІДСТАВНИЙ політикЮрій Луценко. Людина найбільш підготовлена з числа всього нинішнього політичногобомонду, інтелігент, справжній інтелектуал, із досвідом політика і бранця,партизана і повстанця. Він знову оприлюднював цікаві пропозиції для виходу з кризовихобставин, закликав владу перестати бавитись у перерозподіл портфелів запартійними принципами. Пропонував саме тут, на Майдані, позаяк і він немаєдоступу до нових чинуш у високих кабінетах. Радив негайно створити, під егідоюміжнародного Червоного Хреста, місію для вивезення з Криму сімей українськихвійськовослужбовців. Закликав голів великих і малих міст ініціювати перед депутатськимисесіями ініціативи про виділення для переселенців із півострова по одному відсоткуквартир для вимушених внутрішніх мігрантів, яких зі своїх домівок вигнала путінівськаагресія.
Було й багато інших ініціатив від ряду виступаючих на віче. Зокрема, про негайнийрозгляд законопроектів і прийняття Верховною Радою України низки законів щодоборотьби з корупцією, люстрацією влади, посилення інформаційної війни зворогами держави, тими, хто безперешкодно зі злими намірами проникає на нашітериторії, чинить заколоти й безчинства, піднімає над нашими державнимиустановами прапори сусідньої держави. Щодо останніх пропонувалося ввести суворукримінальну відповідальність, яка практикується в інших країнах.
Є загроза того, що всі ці чесні пропозиції, ініціативи, устремління людейможуть перетворитися на чергову публічну говорильню, яка безслідно кане увічність. А подібні ділові, гарячі пропозиції понад усе повинні б перетворитисяна першочергові рішення, закони. І тільки так ми б могли перемогти.
Отже, я веду до того, що Майдан має мати в Уряді, у Верховній Раді свогоєдиного, але бойового Уповноваженого. Якщо хочете – Комісара Майдану. ПредставникаВолі Народу за наглядом, за контролем дій влади. І таку роль найкраще міг бивиконати якраз Юрій Луценко. Якщо, звичайно, він дасть слово перед всім народомУкраїни, що зможе бути незалежним від магічного впливу Тимошенко, на яку чомусьвін у стократ чесніший, справедливіший і розумніший, поклоняється. Він у новійролі має стати таким, якими, власне, закликає бути новий високопосадовців –безпартійними професіоналами. Себто, нині у них не повинно бути ніяких авторитетівні перед ким, тим паче партійних. Для всіх них є один престиж і Бог – Вільна,Незалежна, суверенна Україна В КОРДОНАХ СІЧНЯ 2014 РОКУ…
БЕЗ ТАКОЇ ЛЮДИНИ ВСІРІШЕННЯ MАЙДАНУ ПЕРЕТВОРЯТЬСЯ У ПОРОЖНІЙЗВУК… ОСОБЛИВО Ж ЗА НИНІШНЬОГО ЦИНІЗМУ НОВОЇ ВЛАДИ, ЯКА ВСЕ ЧИНИТЬ НА СТАРИЙЛАД…
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393