На переговори з терористами під білим прапором має йти В. Литвин
В. Литвин проламував харківські угоди Януковича на зраду інтересів України, продовжував перебування російських військ у Криму. Чи не йому тепер першим йти на переговори до терористів? думаю, що цілком законнол заслужив на цю високу честь...
Ось і відригнулися прийняті під тиском банди Януковича глибоко ворожі антиукраїнські Харківські угоди. Як там, до речі, почувається нинішній голова парламентського комітету з національної безпеки В. Литвин? Це ж він, сподіваюся, пам’ятаєте, так майстерно ховався під парасолькою від яєць у президії Верховної Ради, буквально проламуючи зраду національних інтересів України, продовжуючи ще на 25 років перебування в Севастополі і Криму військово-морських сіл Росії. Він та донецькі в один голос стверджували тоді, що присутність на півострові збройних сил сусідньої держави будуть гарантом спокою і миру.
Що сьогодні скажуть ці люди з приводу того, що БТРи російського Чорноморського флоту нині зранку з усіх боків оточили обласний центр автономної республіки Крим? (Читайте щодо цього офіційне повідомлення прес-служби уряду АРК.)
Чому бронетехніка сусідньої держави опинилися там, за сто кілометрів від бази свого дислокування, міста Севастополь?
То тому, що російські війська поспішили на допомогу групі терористів у складі 120 осіб, які о п’ятій годині ночі четверга, 27 лютого, озброєні важкою автоматичною зброєю, з боєкомплектом на ведення боїв упродовж не менше місяця, захопили Верховну Раду автономії і уряду АРК. Ви гадаєте це люди з вулиці? Це українці? У них на озброєні українські автомати і кулемети? А якщо ні, то що вони роблять на території нашої суверенної держави?
Кажуть, що до примішення урядових струткур автономії пропустили лише журналістів російських ЗМІ, у місцевих медійників кинули світло-шумову гранату. Щоб навіть не підходили. Терористи, мовляв, не ведуть ніяких перемовин із представниками кримської влади. Значить цю спробу мають здійснити посланці Києва. І в числі тих, кому належить йти у вигляді переговорників до цих бандитів, на моє щире переконання, має бути В. Литвин, його поплічники, котрі нахабно зраджували інтереси України в квітні 2010 року, продовжували оренду російської військової бази в Криму. Це їхній величезний гріх перед українським народом, нехай його й спокутують.
Надходить інформація про те, що терористи пропускають до приміщення Верховної Ради депутатів автономної республіки. Чому відбувається таке? Та тому, що, як не важко здогадатися, схема терористичного акту полягає в тому, аби зібрати місцевий парламент і фактично під стволами автоматів проголосувати про відділення Криму від України.
Якщо ситуація наближатиметься до подібного, а сигнали такі є (читайте тут), Верховна Рада України, на моє переконання, має на випередження розпустити Верховну Раду АРК, позбавити її будь-якої легітимності, аби потім не було ніяких тлумачень можливих екстремістських рішень.
Крім того, дивно, що до цих пір Верховна Рада України, як єдиний легітимний орган влади ще не звернулася до країн, які підписали Будапештський меморандум 5 грудня 1994 року, при здачу Україною ядерної зброю, про гарантію їй територіальної цілісності. Хлопці, не забаріться!
І нарешті. Як розповідають люди, на під’їзді до Чонгарського перешийку з бокуХерсонщини, материкової України, де, власне, розпочинається в’їзд до Криму,хтось виставив блок-пости. На них стоять люди в балаклавах, міліціонери зізброєю в формі «Беркута» і російські військові. Дорогу блокують армійські вантажівкиз емблемами РФ. Чому б панові Литвину не навідатись і сюди, полюбуватися результатамисвоїх старань… (Читайтепро це тут.)
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393