Партизанський загін із провокаторами…
Такою виглядає нова влада, створена з представників не менш корумпованої, як ПР партії...
Є така суперечлива примовка. Мовляв, там де з’являється українець – виростає хутір. Якщо українців двоє, то це вже партизанський загін. Якщо троє, то наяву вже партизанський загін із зрадником.
Образливо, але справедливо. І доказів цьому – безліч. Приголомшливо, що ренегатство, відступництво, як родова пляма, вилазить на тавро нової влади вже буквально з перших годин її знаходження на воєводстві.
Хіба вам потрібно розповідати про те, як блискавично суди юрисдикції Портнова оголошували раніше офіційно у розшук різного роду опозиціонерів – за годину-дві, за півдоби щонайбільше. Тепер же зверніть увагу, он скільки часу затратили для того, аби нарешті натужно, зі скрипом лише ввечері 25 лютого (!), через три доби після втечі, подібне сталося щодо кровавого вбивці Януковича. І це, лише після того, як про відсутність оголошення почала зі здивуванням писати преса.
Але ж дивіться, оголосили до розшуку самого лише В. Януковича. А чому таке не вчинено відносно В. Пшонки, В. Захарченка? Вони що, прийшли з повинною? Чи, можливо, повернули сотні мільйонів доларів до державної казни, котрі випадково привласнили, украли? За них нова влада начебто забула…
Ні, не забула. Будьте певні, навіть із такими людьми, в яких руки по лікті в крові одна політична сила (гадаю, ви здогадуєтесь яка саме) годна вести переговори про викуп. Тому, що від природи така корумпована, загострена лише на гроші й гроші. Було, до речі, з кого брати приклад, чому навчатися…
Той, хто бачив, як розглядалося у Верхній Раді питання щодо звернення до Гаазького трибуналу, той не міг не помітити, як робилися неприкриті спроби щонайтісніше звузити коло тих, чиї прізвища буде офіційно внесено до числа опричників кривавого диктатора. Замість того, щоб скласти повний, публічний список бандитів, які організовували, забезпечували бійню в центрі столиці, вони просять не називати вголос прізвищ піднощиків патронів В. Януковича. Б’юсь об заклад, що робиться тільки з однією метою – отримати мільйони за виведення з-під відповідальності, не потрапляння в список для трибуналу.
Цей список важливий, можливо, не стільки для Гаазького трибуналу, позаяк, відомо, що його фахівці встановлюють винуватців лише за фактами слідства, як для українців: що жоден кат не уникне відповідальності.
Ви ж погляньте, на очах всього світу вони постріляли людей, знищили цвіт Майдану, і через п’ять діб жодного затриманого! Не встановлено навіть тих, хто віддавав накази на застосування зброї, хто безпосередньо стріляв у людей. Усе точно, як при В. Януковичу, коли в такий же бездарний, тупий спосіб «розслідували» жорстоке побиття студентів на Майдані, а за тим і журналістів на вулиці Банковій. Тоді кримінальні справи за цими діяннями просто пустили під лід. Отже, спадкоємність просто таки жахлива. Наяву, страховидне дзеркальне близнюківство двох влад. Невже ця нова потвора може перезавантажити державу?
Парламент приймає рішення відновити в правах двох народних депутатів України, а в постанові за підписом голови Верховної Ради з’являється ще й третє прізвище. І ось результат – читайте тут… Будьте певні, завтра Одеса стане поруч із Севастополом за рівнем російського сепаратизму. Така бездумна, крива люстрація навиворіт.
Хто ж дописав одне прізвище, і за які заслуги?
Або ось цей факт.
Як стверджує народний депутат України Г. Москаль, новий виконуючий обов’язки міністра внутрішніх справ А. Аваков так успішно «очищає» владу від бандитів, що доручив колишньому першому заступнику глави МВС В. Захарченка В. Дубовику представляти колективам… нових керівників. Чи можна було б знайти щось більш негодяще, аби так дискредитувати процес початку люстрації правоохоронних органів, ніж це. Читайте тут…
Кажуть, що у цього виплодка донецької касти Дубовика, вірного стовпа режиму Януковича, про всяк випадок під столом сховано портрет головного убивці. Він же ж його особисто всадовив у це міліцейська крісло. Таке складається враження, що помолитися на тупого «професора» приходить і великий революціонер від головної партії корупціонерів Аваков, власник, до речі, багатьох багатств на Харківщині. Про яке очищення влади тут можна говорити. Просто смішно і гірко.
Чи за це помирали наші бідні люди?
А цей жахливий провал нової влади щодо призначення уповноваженого Верховної Ради в міністерстві оборони генерала В. Замани. Представили його всій Україні, як того, хто, мовляв, білий та пухнастий єдиний виступав, буцімто, проти застосування сили військових проти мітингувальників. А виявилося, що саме цей солдафон підписав усі документи, аби допомогти агресивним ментам подавати поставців. П’яна офіцерня так поспішала виконати безглуздий наказ, що задавила на трасі аж двох молодих солдатів при передислокації військ. Дивіться документи.
Але ж хтось і з якоюсь метою проштовхував у комісари революції цього служаку Януковича, до складу нової влади. Слава Богу, журналісти розвінчали, зупинили…
Погодьтеся, запитань більше, ніж відповідей. Ось вам і партизанський загін із провокаторами.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386