Подаруйте Кернесу галіфе...
"Український фронт" із захисту золотого унітазу...
Той, хто минулої суботи мав змогу наживо спостерігати за бенефісом у Харкові панів Добкіна і Кернеса, коронацію їх на вождів так званого "Українського фронту", напевне, могли весело і посміятися, і поспівчувати жителям колишньої української столиці. Позаяк мешкати під управлінням таких дивних, неординарних правителів, як на мене, – справжнє горе. Ці екстравагантні намісники В. Януковича на Слободянщині, схоже, по-справжньому марять про маршальські жезли. І для них нинішні нещастя України, як бальзам на душу.
Особливо посмішила доповідь міського голови. Сховавшись за трибуною, він войовниче публічно знущався з… Віталія Кличка. Мовляв, йому на рингу траплялися завжди слабкі суперники. А ось у Харків йому краще не з'являтися. Думаю, що почувши це чемпіон світу з боксу у супер вазі аж присів із переляку...
Здавалося, що пан Кернес ось-ось кине рукавичку знаменитому спорстмену, викличе його на двобій, оскільки міський голова розпалювався все більше і більше. Аби зрозуміти, що це не якась дивна фантасмагорія, а реальні події, доводилося раз по раз щипати себе за руку.
А коли, приміром, слово взяла комуністка А. Алєксандровська, то складалося враження, що ми повернулися на років тридцять у давнє замшіле радянське минуле. І звідти ці вицвілі, потерті проповідники, які, до речі, рік тому пускали вулицями Харкова трамвайний вагон обліплений портретами кривавого Сталіна, закидали в зал лозунги мертвої комуністичної доби. Знову звучали фантомні марення про "вєлікую общую Побєду", "про єдіний славянский народ". Про Україну, яку вони нині не на життя, а на смерть мають захищати від "окупантів".
Із логікою та й психікою тут явно не все гаразд, оскільки називають ОКУПАНТАМИ представників титульної нації на їх споконвічній землі, та ще й роблять це мовою сусідньої держави. Але саме так, між іншим, вельми дивно позначалися в залі головні вороги воїнів Кернеса-Добкіна – учасники Євромайдану, котрі, як відомо, зорганізувалися на знак протесту проти призупинення волею Януковича-Азарова інтеграції України в європейську сім'ю. Проти жорстокого, немилосердного побиття злочинним "Беркутом" студентів, а за тим - українських і зарубіжних журналістів. Саме за звірства, ієзуїство проти громадян, які вийшли на головну площу столиці в рамках безумовного дотримання 5-ої статті Конституції України, і не на жарт полюбили добкіно-кернеси тих, кого світова спільнота, за повідомленнями з Європи, номінує вже кандидатами до фігурантів Гаагзького військового трибуналу.
Ця любов така палка й безберега, що слово "Беркут", як свідчать повідомлення в пресі, дехто з одіозної команди став гладдю вишивати не лише на майках, а й на трусах...
Вочевидь у Харкові 1 лютого ц.р. виплоджувався другий злочинний ПІСУАР, потвора спорідненого сепаратистського породження майже десятилітньої давнини. На відміну від злопам'ятного Сєверодонецька, в залі не вистачало тільки лисини запеклого українофоба, мера Москви Юрія Лужкова. Зате на покутті величаво, поміж георгіївських стрічок і емблем, гордо пишався власною персоною новий вождь і кормчий – Міхаїл Марковіч Добкін.
У залі формувалася гвардійська армія захисників золотого унітазу. Її поспішили назвати "Українським фронтом". Позаяк вельми хочеться декому одягти однострої, покрасуватися в командирських обладунках, погонах, покрутитися на людях із портупеями, бияком "демократором" у руках. Як ось на цій світлині.
А те, що в Харкові є з кого формувати подібне дворове військо, не секрет. Як нещодавно публічно похвалився народний депутат від Партії регіонів Д. Святаш, він особисто виплекав на власні заощадження тисячу бійців рукопашних боїв у спортивному клубі. Читайте про це тут.
Чи не ці бува люди безчинствують в образі тітушок у містах України? Погодьтесь, слушне запитання, якщо правоохронні органи подібним просто не цікавляться, а повсюдно ріками проливається кров безневинних людей.
Словом, Харків у політиці державного оновлення незабаром може перетворитися на Прохорівку, а то й усю Курську дугу часів Другої світової війни. Можливо, й на сам багатостраждальний Сталінград.
Щоправда під Сталінградом фельдмаршала Паулюса, як відомо, беруть у полон. Питання: чи готовий до цього пан Добкін? Особливо ж після того, як він уже чимало залив за шкуру повстанцям? Як і його побратим пан Кернес, котрий тепер знаходиться під особливим прицілом чемпіона світу з професійного боксу Віталія Кличка... Додрочився...
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386