UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
07.06.2021 10:42

Як покращити життя офісу за допомогою ремонту

Основатель компании Magnate Design Centre

У більшості випадків ремонт офісів роблять піклуючись про репутацію компанії, а не про здоров'я співробітників...

Ремонт та дизайн офісу повинні підняти престиж компанії, продемонструвати її рівень на ринку. Співробітникам офісів часто доводиться працювати в нестерпних умовах. Частіше, офісні працівники скаржаться на шум, духоту, брак повітря, погане освітлення, тісноту.   

Організація робочого простору:    

- підвищує продуктивність й ефективність праці,  

- змушує співробітників менше відволікатися,  

- підвищує настрій та працездатність,  

- знижує рівень захворюваності в офісі,  

- створює позитивну думку про компанію та її керівництво, в тому числі в середовищі партнерів, клієнтів й інвесторів,   

- підвищує прибуток компанії!!!   

Професійний дизайн в офісі дозволяє кардинально змінити ситуацію. Ось декілька порад, які вам допоможуть:  

• Компетентний дизайнер знає, як за рахунок професійних прийомів візуально розширити простір, додавши йому повітря й обсягу.

• Фактично розширити простір допоможе перепланування та поділ офісу на функціональні зони не стінами, а легкими напівпрозорими перегородками.  

• Своєчасна ревізія вентиляції та систем кондиціонування дозволить вирішити проблему з нестачею повітря й духотою в приміщенні. Важливо не забувати стежити за технічним станом систем, міняти та чистити фільтри. 

• Установка хороших світлодіодних ламп, в тому числі й на кожному робочому місці, вирішить проблему поганого освітлення. Допоможе компанії заощадити на оплату рахунків за електроенергію, знизити витрати на заміну перегорілих лампочок.   

• Додати затишку в офісі дозволять цікаві рішення щодо оздоблення стін.  

• Переговорні та кабінети керівників можна звукоізолювати за допомогою спеціальних матеріалів.   

• У робочій зоні при великому скупченні працівників можна організувати простір за допомогою мобільних перегородок. Заміна старої оргтехніки на сучасну дозволяє істотно знизити рівень виробничого шуму.   

• При виборі оздоблювальних матеріалів краще віддавати перевагу практичним й екологічно чистим, уникати синтетики та матеріалів які утримують запахи, накопичують пил, що швидко втрачають зовнішній вигляд.   

Основною порадою буде наступне. Якщо ви вирішили реорганізувати свій офіс, або переїжджаєте в новий, потурбуйтесь в першу чергу про людей. Люди - це головне у вашому офісі. Пам'ятайте, атмосфера в офісі, сприятиме виникненню бажання творити та досягати високих результатів.   

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]