Покоління, яке змінить країну
Не припиняю дивуватись, наскільки багато на Євромайдані рішучих та патріотично налаштованих людей.
![F5A2A3BF-FCDB-4913-BB87-3D249B2A7362_w974_n_s.jpg](/pics/ofedorenko/F5A2A3BF-FCDB-4913-BB87-3D249B2A7362_w974_n_s.jpg)
Серед протестувальників - люди різних вікових категорій та професій, різного виховання й політичної спрямованості, різних суспільних верств й достатку, які об’єднані однією, спільною для всіх метою. Батьки, які хочуть, щоб їх діти жили в кращій країні, літні люди, які хочуть ще за життя побачити Україну про яку вони колись мріяли, поважні фахівці й бізнесмени, які прагнуть звільнитися від ярма непід’ємних хабарів та вести бізнес чесно. Але найбільше енергії та тепла йде від молодих та усміхнених ровесників незалежності. Тих, кому сьогодні від 18 до 25 років, тих, на чиєму запалі й почався Євромайдан.
Їх дитинство – це бандитські 90-ті, шалена інфляція і безробіття, відмикання електроенергії та дефіцит товарів у магазинах. Їх юність – це телевізійні сюжети про «Україну без Кучми» та Помаранчеву революцію. Їх молодість завдяки антинародному режиму Януковича – це поступове скочування країни в боргову яму, до останніх місць у міжнародних рейтингах, до хаосу й авторитаризму.
Покоління ровесників незалежності – покоління Євромайдану – дорослішало разом із самою країною: з розбудовою України мінявся їх світогляд. Може саме тому вони давно переросли наших керманичів від партії влади, що безнадійно застрягли між радянським союзом зразка 30-х років і кривавими 90-ми.
Покоління Євромайдану, молодь, яка не має на собі впливу нашарувань радянської пропаганди та совкової ментальності. Не дивно, що люди, які вільно розмовляють англійською, навчаються у двох-трьох вишах, активно використовують у повсякденному житті новітні технології й відчувають себе космополітами, не сприймають Януковича, Азарова і компанію? Вони на підшкірному рівні відчувають те, повернення чого допустити не можна: бандитизму зразка 90-х, входження в пропутінську орбіту Митного Союзу, радянщини у всіх її проявах. Справедливість, громадянське суспільство, вільні умови для розвитку та європейські цінності – основні прагнення студентства, яке першим вийшло на Майдан Незалежності 21 листопада, заявивши про свій твердий намір стояти до перемоги.
Вірю, що з підтримкою такої молоді ми зможемо нарешті змінити правила гри в цій країні. Їх енергії вистачить не тільки, щоб вигнати з Києва банду московських прихвоснів, але й розбудувати нову систему управління, яка унеможливить повернення януковичів, азарових, пшонок.... Вони не розгублять свій ентузіазм і не впадуть у зневіру, продовжуючи свій довгий шлях перетворення країни.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393