Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.12.2015 19:12

Правоохоронні органи повинні відстоювати інтереси мешканців Києва

Ексдепутат Київської міської ради

Заявники скаржаться на виробничу екологічно небезпечну, за їх словами, діяльність Дочірнього підприємства «РОЗА-ХУТРО» ЗАТ «Трикотажна фабрика «Роза», що розташоване за адресою: м. Київ, Святошинський район, вул. Янтарна, 6.

Під час сесії Київради 17 грудня звернувся іззапитом до Прокуратури міста Києва з вимогою належним чином розслідуватикримінальне провадження № 42014100080000237 від 18.11.2014., відкрите за фактомзвернення мешканців селища Жовтневе, що в Святошинському районі Києва.

Заявники скаржаться на виробничу екологічно небезпечну, за їх словами,діяльність Дочірнього підприємства «РОЗА-ХУТРО» ЗАТ «Трикотажна фабрика «Роза»,що розташоване за адресою: м. Київ, Святошинський район, вул. Янтарна, 6.

Скаржники стверджують, що ДП «РОЗА-ХУТРО», яке знаходиться на відстані близькоп’ятдесяти метрів до найближчого житлового будинку, в процесі своєїгосподарської діяльності здійснює викиди 8-ми отруйних хімічних сполук ватмосферне повітря (дані самого підприємства), однак які це сполукипідприємство не розголошує. Із початком діяльності потенційно небезпечногосуб’єкта господарської діяльності зросла захворюваність жителів селищаЖовтневе, надто це позначається на житті та здоров’ї дітей та осіб похилоговіку.

На жаль, за словами місцевих мешканців, є випадки госпіталізації та навіть двалетальні випадки від ускладнень. Відомо, що за даним фактом слідчим відділомСвятошинського РУ ГУМВС України в місті Києві ведеться досудове розслідування.

Як стверджують представники громадського комітету селища Жовтневе, у даномукримінальному провадженні вони являються заявниками, а на неодноразовізвернення до МВС та прокуратури щодо визнання їх потерпілою стороною укримінальному провадженні правоохоронні органи ніяким чином не реагують. Томусеред мешканців селища Жовтневе виникає занепокоєння щодо дотримання їхзаконних прав та інтересів під час проведення досудового слідства у зазначеномукримінальному провадженні.

Я вимагаю надати вичерпну інформацію стосовно стану досудового розслідуваннякримінального провадження № 42014100080000237, визнання (невизнання)потерпілих, вручення особам письмових повідомлень про підозру у вчиненнікримінальних правопорушень, які слідчі дії було проведено та які плануєтьсяпровести, яких свідків було допитано, які експертизи було призначено(планується призначити), направлення кримінального провадження до суду чизакриття відповідно до положень ст. 284 КПК України. Крім того, наполягаю, щобвідповідно до положень ст. 55 КПК України, було визнано потерпілими осіб, якимкримінальним правопорушенням завдана шкода.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи