Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
06.10.2015 09:52

Щодо закону про амністію, яка стосується пропутінських бойовиків

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

По-перше, амністія буде діяти ЛИШЕ після виборів, якщо вони таки відбудуться відповідно до певних вимог.По-друге...

Зараз багато спекуляцій щодо закону про амністію, якастосується пропутінських бойовиків на Донбасі. 

По-перше, амністія буде діяти ЛИШЕ після виборів, якщо вони таки відбудутьсявідповідно до певних вимог.

По-друге, звертаю увагу на статтю 4, де зазначається, хто не попадає підамністію. Так от, амністія не стосується (пункт г) злочинів проти основнаціональної безпеки України, терористичних актів, бандитизму, умисних вбивствпри обтяжуючих обставинах, (пункт д) злочину або злочинів, що спричинилизагибель двох і більше осіб, а також амністія не стосується осіб, стосовно якихпротягом останніх десяти років було застосовано амністію або помилуваннянезалежно від зняття чи погашення судимості та які знову вчинили умиснийзлочин. Останній пункт теж дуже важливий, бо переважна частина бойовиків, як іналежить рядовому представнику 'донецьких' має за плечима судимості. Бо, якжартують тут, на Донбасі, усі на Донбасі або сидять, або сиділи, або будутьсидіти, або і те, і друге, і трете((((

Додам, амністія також не застосовується до осіб, що застосовували катування;насильницьке донорство; незаконне позбавлення волі або викрадення людини, якщопри цьому сталося заподіяння смерті, або нанесення тяжких тілесних ушкоджень,що потягнули за собою смерть.

А тепер відкиньте усе це і подумайте, кого ця амністіястосується! Тому прошу, усі, хто починає істерити, спочатку зважте те, щоговорять життєві реалії!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи