Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
18.08.2014 12:22

Хочу назвати одну з вулиць Дебальцево іменем загиблого комбата Геменюк

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Виступив з ініціативою: назвати іменем командира 11-го батальйону «Київська Русь» Олександра Гуменюка, який загинув захищаючи місто Дебальцево, одну з центральних вулиць цього міста.

Виступив зініціативою: назвати іменем командира 11-го батальйону  «Київська Русь» Олександра Гуменюка, який загинувзахищаючи місто Дебальцево, одну з центральних вулиць цього міста.

 

Коли тиждень томуми з Д.Андрієвським були в Дебальцево, де була дислокація 11-го батальйону «КиївськаРусь», його командир Олександр Гуменюк дуже пишався, що в його підрозділі ніхтоне загинув. Він вірив у беззаперечну перемогу нашої армії над путінськимитерористами. Саме там, під Дебальцевим, він - першим зі свого батальйону - ізагинув, захищаючи від терористів м. Дебальцево! Комбат Гуменюк був вбитийкулею снайпера між пластинами бронежилета. За ним, як за одним з найбільшдосвідчених командирів, йшло полювання. Винагороду встановили у сумі 25 тис. дол..

 

Окрім комбата зйого батальйону загинули ще троє військових-розвідників.

 

Вважаю, що ми повинніпереконати Дебальцівську міську раду, певно вже нового скликання, назвати однуіз центральних вулиць м. Дебальцево - вулиця комбата Олександра Гуменюка. Сподіваюся,цю ініціативу підтримають і в Києві, і в Дебальцево. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи