Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
06.08.2014 10:47

За гроші, які розкрадаються НАН України, можна щонайменше 2 тижні фіна

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

За попередніми підрахунками Конфедерації вільних профспілок України, за гроші, які розкрадаються Національною академією наук України, можна щонайменше 2 тижні фінансувати АТО.

За попереднімипідрахунками Конфедерації вільних профспілок України, за гроші, якірозкрадаються Національною академією наук України, можна щонайменше 2 тижніфінансувати АТО.

 

Саме тому я виступивна підтримку дій та рішень Конфедерації вільних профспілок України іЦентрального комітету профспілки працівників Національної академії наук Українищодо припинення злочинної діяльності керівництва Управління справами НАНУкраїни.

 

Зокрема, IIIПленумом ЦК профспілки працівників НАН України діяльність Управління справамиНАН України визнана незадовільною, а результати роботи комісії, створеноїрозпорядженням Президії НАН України №377 від 12.06.2014 р., підтвердила факти імасштабність злочинної діяльності посадових осіб у сфері розпорядження багатомільярднимибюджетними коштами та державним майном.

 

Це недопустимоніколи, а сьогодні, коли країна перебуває у стані війни і у стані жорсткої економії– є злочином проти державності України. Кожна копійка, яку під тим чи іншимвиглядом будь-які злочинці навіть з науковими степенями і академічними посадамикрадуть із бюджету, коли пенсіонери віддають свої пенсії на армію, а хлопці в зоніАТО вмирають через нестачу бойової техніки, амуніції і медикаментів - це ніж усерце нашої держави.

 

Серед названихзлочинів, вчинених керівництвом Управління справами НАН України: відчуженнядержавної власності, доведення до штучного банкрутства державних установ таорганізацій, що входять до сфери оперативного управління НАН України; нецільовевикористання та розкрадання бюджетних коштів, державних ресурсів, майна таактивів; чисельні службові підробляння та приписки з питань розподілу майнової власностіі державних фінансів; неправомірне вилучення, самозахоплення і відчуженняоб’єктів нерухомості державної форми власності; системні зловживання службовимстановищем тощо.

 

Нагадаю, деякі зцих злочинів були оприлюднені мною після звернення до мене Профспілки:  http://bryhynets.com/index.php?nma=news&fla=stat&nums=5901

http://bryhynets.com/index.php?nma=news&fla=stat&nums=5917

 

В одному ізвиступів Президента П. Порошенка був натяк на цю проблему, коли він сказав, щочерез науку розбазарюються мільярди, а результатів наукової діяльності на благоУкраїни не так вже і багато. Він обіцяв, провести корегування діяльностінаукових закладів і, сподіваюся, моє звернення до Президента П.Порошенка,допоможе зробити так, щоб ці коригування були максимально корисними державі. Акорупція і розбазарювання, проти яких ми виступаємо в інших галузях,припинилося і в НАН України.

 

Звернувся доПрезидента України, Прем’єр-міністра України, Ради національної безпеки таоборони України, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ України зпроханням негайно втрутитися у ситуацію, що склалася в системі Національної академіїнаук України, припинити організовану злочинну і корупційну діяльності, забезпечитидієвий контроль за цільовим використанням бюджетних коштів та державного майна,захистити інтереси держави і трудових колективів, притягнути довідповідальності винних посадових осіб тощо.

 

В той же час,Конфедерацією вільних профспілок України підготовлено відповідні звернення доміжнародних та світових організацій, міжнародного профспілкового руху щодонеобхідності солідаризації зусиль в боротьбі з корупційними проявами,організованою злочинною діяльністю у науковій і науково-технічній сфері,незаконним використанням та привласненням інтелектуальної власності іавторських прав, протиправного «відмивання» фінансових коштів тощо.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи