Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
05.06.2014 09:58

Чим німецькі фашисти відрізняються від російських

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Звернувся до Комітету ВРУ з питань культури і духовності та до кожного його члена з проханням скликати позачергове засідання Комітету з метою обговорення підготовки звернення до світової спільноти щодо релігійної ситуації, яка сталася на території окупован

Звернувся до КомітетуВРУ з питань культури і духовності та до кожного його члена з проханням скликатипозачергове засідання Комітету з метою обговорення підготовки звернення до світовоїспільноти щодо релігійної ситуації, яка сталася на території окупованого Криму,де розпочато терор проти УПЦ Київського патріархату.

 

Навіть фашисти,коли окупували Україну, не закривали храми і не використовували їх для своєїцеркви. Тобто, росіяни в нетерпимості до українських церков виявилися більшимифашистами, ніж німці під час Другої світової війни. Щоправда, німецькі фашисти знищувалисинагоги та євреїв, оскільки саме їх вважали найбільшими своїми ворогами. Схоже,російські фашисти вважають найбільшими своїми ворогами українців, чому є йісторичні підтвердження, такі як голодомор. І слідом за закриттям українськихцерков вони почнуть знищувати українців.

 

Закликав світову спільнотувплинути на росіян, які безчинствують в Криму проти нацменшин і проти невластивихїм релігійних напрямків, передусім - УПЦ КП.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи