UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
12.05.2014 14:59

У Львівські політехніці продовжують збирати гроші для Табачника?

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Керівництво НУ «Львівська політехніка» примушує колектив у письмовій формі відмовитися від раніше наданої мені інформації щодо незаконних поборів за рахунок зарплатні викладацького колективу університету.

Керівництво НУ «Львівська політехніка» примушує колектив у письмовій формі відмовитися від раніше наданої мені інформації щодо незаконних поборів за рахунок зарплатні викладацького колективу університету.

Під загрозою масових звільнень та адміністративних переслідувань члени трудового колективу змушені виконувати незаконні вказівки.

Про це мені повідомила Конфедерація Вільних профспілок України.

Окрім цього, у зверненнях представників трудового колективу університету зазначається, що не дивлячись на розголос інформації щодо чисельних зловживань з боку керівництва НУ «Львівська політехніка», на сьогодні мають місце факти примусу до повернення нарахованих і виплачених коштів у вигляді заробітної плати та соціальних надбавок, з метою формування чергового траншу «фінансової допомоги на Київ» в обсязі 300 тис. доларів США.

 За інформацією співробітників вищого учбового закладу, «фінансова допомога» в обсязі 300 тис. доларів формується зусиллями викладацького складу і директоратом інститутів для передачі комусь в профільному міністерстві, задля залагодження конфліктної ситуації та можливості продовження контракту з керівником ВУЗу на наступний термін.  

Обурені такою діяльністю викладачі та активісти за рішенням керівництва НУ «Львівська політехніка», в порушення вимог трудового законодавства, за надуманих підстав негайно звільняються, а їх конституційні права на працю, заробітну плату, гарантування прав і свобод грубо порушуються.  

Через бездіяльність міліції керівництво Національного університету «Львівська політехніка», продовжує розкрадати і привласнювати бюджетні кошти, державне майно учбового закладу в інтересах зацікавлених осіб, беруться хабарі в інтересах екс-міністра освіти Д.Табачника та ще працюючих в міністерстві його соратників і наближених осіб.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]