Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
12.05.2014 14:59

У Львівські політехніці продовжують збирати гроші для Табачника?

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Керівництво НУ «Львівська політехніка» примушує колектив у письмовій формі відмовитися від раніше наданої мені інформації щодо незаконних поборів за рахунок зарплатні викладацького колективу університету.

Керівництво НУ«Львівська політехніка» примушує колектив у письмовій формі відмовитися від ранішенаданої мені інформації щодо незаконних поборів за рахунок зарплатні викладацькогоколективу університету.

Під загрозоюмасових звільнень та адміністративних переслідувань члени трудового колективузмушені виконувати незаконні вказівки.

Про це мені повідомила Конфедерація Вільних профспілокУкраїни.

Окрім цього, узверненнях представників трудового колективу університету зазначається, що недивлячись на розголос інформації щодо чисельних зловживань з боку керівництваНУ «Львівська політехніка», на сьогодні мають місце факти примусу до поверненнянарахованих і виплачених коштів у вигляді заробітної плати та соціальнихнадбавок, з метою формування чергового траншу «фінансової допомоги на Київ» вобсязі 300 тис. доларів США.

 За інформацією співробітників вищого учбовогозакладу, «фінансова допомога» в обсязі 300 тис. доларів формується зусиллямивикладацького складу і директоратом інститутів для передачі комусь в профільномуміністерстві, задля залагодження конфліктної ситуації та можливості продовженняконтракту з керівником ВУЗу на наступний термін.  

Обурені такою діяльністю викладачі та активісти за рішенням керівництва НУ«Львівська політехніка», в порушення вимог трудового законодавства, занадуманих підстав негайно звільняються, а їх конституційні права на працю,заробітну плату, гарантування прав і свобод грубо порушуються.  

Черезбездіяльність міліції керівництво Національного університету «Львівськаполітехніка», продовжує розкрадати і привласнювати бюджетні кошти, державнемайно учбового закладу в інтересах зацікавлених осіб, беруться хабарі вінтересах екс-міністра освіти Д.Табачника та ще працюючих в міністерстві йогосоратників і наближених осіб.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи