Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.04.2014 13:33

НАН України незаконно передало у безоплатне користування майже 700 тис

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Національною академією наук України за попередні роки було незаконно передано стороннім юридичним особам у безоплатне користування – без укладання договорів оренди – близько 700 тис. кв. м. службових приміщень об’єктів державної власності.

Національноюакадемією наук України за попередні роки було незаконно передано стороннімюридичним особам у безоплатне користування – без укладання договорів оренди – близько700 тис. кв. м. службових приміщень об’єктів державної власності.

 

Таку інформацію зпроханням сприяти відкриттю досудового кримінального провадження за фактамичисельних зловживань та протиправної діяльності в системі НАН України отримав відВільної профспілки освіти і науки України.

 

Згідно інформаціїНАН України, станом на 01.11.2013 р. підвідомчими установами та організаціямипередано в оренду стороннім юридичним особам понад 343 тис. кв. м службовихприміщень об’єктів державної власності (11,8 % від загальних площ, щоперебувають в користуванні).

 

Однак, увідповідності до вимог чинного законодавства щодо обов’язкової реєстраціїдоговорів оренди в органах Держреєстру фактично зареєстровано менше 0,1%укладених договорів, а за матеріалами правоохоронних органів реальна площаприміщень, які перебувають у незаконному користуванні сторонніх осіб безвідповідних договорів оренди («прихована» оренда) та на безоплатній основіперевищує задекларовані показники в 2 рази.

 

Станом на01.12.2013 р. згідно з даними реєстру НАН України у сфері управлінняНаціональної академії наук України перебуває 6777 об’єктів нерухомості, які євласністю держави, загальною площею 2,9 млн. кв. м. З них, правовстановлюючудокументацію і технічні паспорти мають лише 1382 об’єкти, що становить близько20% від загальної кількості об’єктів державної власності, які передано воперативне управління установ, підприємств та організацій Національної академіїнаук України.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net