Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.03.2014 14:41

Війна мала для Путіна сенс лише за умови швидкої героїчної перемоги

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Путлер хотів переможної міні-війни а-ля Абхазія, щоб врятувати свій статус на тлі економічної ями, але ми вже зламали цей план.

Путлер хотів переможної міні-війни а-ля Абхазія, щоб врятувати свій статус на тлі економічної ями, але ми вже зламали цей план. 

Війна не буде короткою, вона не буде переможною для Путіна, вона лише посилить економічну кризу в РФ. Він пішов вабанк і програв. Зрозумійте ж, він ВЖЕ програв.... Ця війна мала для нього сенс лише за умови швидкої героїчної перемоги. 

Він вибрав найважчий для України час - час перезавантаження влади, коли країна ще не встигла відійти після реанімації. Але і тепер він цього не зміг. 

Світ на вухах, наркоз після реанімаційний - минув. Ми слабкі, але не настільки, щоб він вцілів... Пам'ятаєте казочку про солом'яного бичка? Він заліз туди, звідки переможно не вийти... Якщо Путін піде далі - його порвемо ми і світ, якщо не піде - його порвуть свої. Невже ви не бачите, що це точне повторення вибору Януковича?

Вибір - поразка чи поразка. Тепер Путіну жопа, хоч і нема такого слова в українській мові...

В Україні головна небезпека не Путін, якого здолаємо разом з усім світом, а «свої», які ніяк не можуть зрозуміти, що настав час консолідації суспільства. Треба дати новій владі, якщо не традиційні 100 днів, то бодай 50, щоб показати себе. Та ще «п’ята колона»  - у вигляді зашитих в міліцію та армію, в різноманітні місцеві структури персонажів, підпорядкованих РФ прямо і через посередників. Здолаємо цих, зовнішніх - і тітушек, і кузнечиків, і військових - точно здолаємо.

Ви не відчуваєте себе захищеними і тому винна нова влада? А при Януковичі ви були захищені? А на Майдані ви були в безпеці? Де ви бачили захищеність при диктатурі, під час революції та на війні? Ніде! То до чого ваші претензії? Диктатура повалена, революція майже закінчена... Залишилось виграти війну і все буде, як ми всі хотіли. Але ж дайте виграти війну!

Спокій і витримка - це головне, чого потребує країна. Той хто істерить - свідомий чи несвідомий ворог України.       

У суспільстві потрібен компроміс і консенсус у боротьбі з зовнішнім ворогом. Ви хочете, щоб призначали виключно ідеальних чиновників, суддів, прокурорів, міліціонерів, штабістів? А де їх взяти в нашому прогнилому суспільстві?

А ви не задумувалися над тим, що робити з тими, хто був з Януковичем і тепер проти нього? Ви не думали, що за ними команди і люди, які можуть працювати або на цілісність країни, або проти неї. Вам головне люстрація, яку роблять ті, кого й самого варто люструвати. А мені головне здолати РФ. І тут я готовий працювати з усіма... З усіма, навіть з тими у кого рильце в пушку, бо воно у всіх у пушку...

Усі по-своєму винні, що така ситуація в країні. УСІ! Хтось промовчав, хтось не виступив проти, хтось піддакував, хтось брав хабарі, хтось давав, хтось побіг у ПР, щоб просто не звільнили, хтось голосував за гречку, а хтось робив те саме у загальнодержавних масштабах... Не дуріть себе, що ви особисто не винні! Якби ви були невинні, якби ви реально боролись з режимом, то сиділи б за ґратами у Януковича чи ваше тіло знайшли десь в лісі... Винні УСІ, але міра вини різна. Тож і виправляти ситуацію і виправлятися особисто маємо разом! У мене на Оболоні КОЖЕН ТРЕТІЙ проголосував за ті чи інші хабарі. І це в порівняно чесному і просунутому Києві.

Давайте кожен почне з себе і допоможе владі, яку ми так важко відвоювали у диктатора, зробити все, щоб зберегти країну! Давайте не судити передчасно тих, хто звалив на себе відповідальність за країну! Влаштовувати безвідповідальні істерики і розказувати, як усе погано - простіше простого. Вам наставлять купу лайків і насиплють меду в коментарях проплачені путінські тролі, але як це допоможе країні?

Виграти війну РАЗОМ! Провести вибори і на них почистити, виходячи з нових реалій, ВР і місцеві влади... На це треба кілька місяців... Терпіли довше... Але якщо знов люди побіжать за гречкою і оберуть «не тих»...

Політики - це виставлені на показ хвороби суспільства. Хронічні хвороби не лікують в момент загострення... Лікарі, я помиляюсь? Все буде добре, тільки треба час і наші спільні зусилля!


P.S. Це відповідь численним істеричним коментаторам у соцмережах

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]