Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
06.02.2014 11:35

Захарченко "кришує" руйнівників пам’яток

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Отримав відповідь від В.Захарченка про те, що міліція не збирається продовжувати розслідування справи щодо руйнування пам’ятки на площі Ринок, 16 у м. Львові.

Отримав відповідьвід В.Захарченка про те, що міліція не збирається продовжувати розслідуваннясправи щодо руйнування пам’ятки на площі Ринок, 16 у м. Львові.

 

Нагадаю, увідповідь на своє звернення щодо можливого створення ресторану у спільномудворі будинків на площі Ринок, 15, 16, 17 у м. Львові, я отримав відповідь, щоміліція Львівської області, не вбачаючи складу злочину у тому, що забудовникипереобладнують підвальне приміщення, яке руйнує пам’ятку на площі Ринок, 16 ум. Львові, закрила кримінальне провадження щодо незаконного будівництва, якеведеться у підвалі будинку на вул. Староєврейська, 9, який має спільні підвальніприміщення з пам’яткою.

 

Варто зазначити,що незаконність проведення вказаних робіт підтвердило також Міністерствокультури України, яке, провівши перевірку, встановило, що будівництво ведетьсябез дозволу центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурноїспадщини. У зв’язку із цим, Міністерством було видано припис про припиненнясамовільних робіт, який було вручено представнику замовника робіт – ОСББ«Староєврейська, 9.

 

Розуміючи що, нажаль, міліція погано знає пам’яткоохоронне законодавство, і дивиться наруйнування пам’яток з точку зору того, чи побили когось на будівництві, чипокалічили, а не з точки зору захисту пам’яток від нищення, я звернувся доМіністра МВС України з вимогою роз’яснити львівські міліції про помилку, якоївони припустилися, коли закрили кримінальне провадження.

 

Але В. Захарченковиступив як справжня «криша» львівської міліції і виправдав їх діяльність. Йогонавіть не зупинила позиція Мінкульту. Справді, хто такі чиновники від культури,хто такі пам’ятокоохоронці і закон, якщо є справжній володар світу – керівник Беркутуі беззаконня? Коли ми говоримо про злочинні дії міліції, коли ми говоримо пропобиття, вони стосуються не лише протистоянь на Майданах, вони стосуються усієїдержави. Впевнений, «побиття» пам’яток шляхом бездіяльності міліції мало чимвідрізняється від побиття людей. Принцип один і той самий – підтримувати тих,хто ближчий до влади, силою пригнічувати тих, хто діє законно, але не так, якхочеться ПР.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net