Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
29.01.2014 12:59

На побутовому прикладі пояснив події, які відбувається в країні

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Є двоє людей, які принципово конфліктують між собою, бо один із двох порушує права іншого...

Що зараз відбувається у політикумі? Спробую пояснити на побутовому рівні.

 

 Є двоє людей, які принципово конфліктують між собою, бо один із двох порушує права іншого. Під час чергових з'ясувань стосунків той, хто порушує права іншого, розбив скло у свого опонента. Скло падало і порізало опоненту руки. У підсумку, конфлікт ще більше загострився. Тоді той, який порушував права іншого і розбив скло, щедро повідомляє, що готовий купити нове скло і навіть оплатити лікування порізаних рук. Але за умови, що інша сторона перестане висувати претензії, до цього порушника. Скло і порізані руки – це закони 16 січня і кровопролиття на Грушевського та в інших місцях.

 

Влада хоче, вирішивши конфлікт навколо ідіотського голосування за злочинні закони, змусити український народ відмовитися від усіх інших претензій до самої влади.

 

Той, хто розбив скло повинен поставити скло на місце і полікувати пораненого. Але це ніяк не впливає на загальний конфлікт. Проблеми між тими двома (один з яких порушує права іншого) залишаються тими самими. Можна скільки завгодно бити і вставляти скло, але це нічого не змінить, поки не буде змінено основу стосунків.

 

Вимоги у народу прості і зрозумілі: зміна системи влади, підготовка і проведення чесних виборів Парламенту і Президента. 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]