Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
09.01.2014 15:24

Садибу Грушевського остаточно знищили, поки прокуратура шукала руйнівн

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Поки прокуратура розбиралася із порушеннями, які вчинив забудовник щодо Садиби, в якій свого часу жив М.Грушевський на вул. Саксаганського, 111, то будівлю знищили.

Поки прокуратурарозбиралася із порушеннями, які вчинив забудовник щодо Садиби, в якій свогочасу жив М.Грушевський на вул. Саксаганського, 111, то будівлю знищили.

 

Коли я звернувсядо прокуратури м. Києва (наприкінці жовтня) щодо порушень, які призвели до руйнуванняСадиби Грушевського, то вони переадресували моє звернення на Інспекцію Держархбудконтролю,адже нібито це питання лежить в компетенції Інспекції. І лише після того, як Інспекціямала надати свою кваліфікаційні висновки, прокуратура мала почати розслідування.Висновки Інспекції мною були отримані 04.12.2013, але жодної відповідіпрокуратури я так і не отримав.

 

Як повідомлялося,на його звернення, КМДА констатувала той факт, що знесення будинку на вул.Саксаганського, 111 суперечить вихідним даним на проектування та проектнійдокументації, зареєстрованій у містобудівному кадастрі Департаментумістобудування та архітектури. 

 

Дивним для меневиявилося те, що київська влада лише констатувала факт злочину і не подбала проте, щоб злочинці були покарані. Не змусила забудовників припинити роботи, неоштрафувала їх тощо. Тому замість КМДА, у прокуратуру звернувся я. Але покипрокуратура «чухалася», будівлю зрівняли із землею. Таким чином, всі ми вкотрепересвідчилися, що за цієї влади притягнути винних до відповідальності взаконний спосіб не можливо.

 

Довідково:Рішенням Київради від 27.12.2007 №1579/4412 «Про продаж земельної ділянкиміжгосподарській асоціації «Аркор» для будівництва офісно-житлового будинку навул. Саксаганського, 111 у Шевченківському районі м. Києва» було проданозазначену земельну ділянку. Але на підставі держакту на право власності наземділянку КВ №137596, договору оренди земельної ділянки від 15.01.2010 тамістобудівного розрахунку, Департамент містобудування надав містобудівні умовиі обмеження від 24.04.2012 для реконструкції нежитлового будинку підторгово-офісний комплекс.

Згідно ДБН реконструкція є перебудовою введених в експлуатацію об’єктівбудівництва, яка передбачає зміну основних техніко-економічних показників тазбереження елементів несучих і огороджувальних конструкцій. Таким чином, повнезнесення будівлі суперечить вихідним даним на проектування та проектнійдокументації, зареєстрованій у містобудівному кадастрі Департаментумістобудування та архітектури.
 

 

Тому члениКомітету самоврядування Києва: я, М.Тихонов (координатор Громадського руху «Українськасправа»), О. Поживанов (голова ФМР «Магдебурзьке право») звернулися доГенпрокуратури щодо бездіяльності київської влади і прокуратури м. Києва стосовноруйнування історичного будинку.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи