Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
19.12.2013 11:55

Мінкульт готовий сприяти пошуку в землі пам’ятника Т. Шевченку

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Мінкульт готовий підтримати клопотання Донецької облдержадміністрації до Уряду щодо фінансування робіт з пошуку закопаного радянською владою пам’ятника Т.Шевченку в м. Артемівську Донецької області.

Мінкульт готовийпідтримати клопотання Донецької облдержадміністрації до Уряду щодо фінансуванняробіт з пошуку закопаного радянською владою пам’ятника Т.Шевченку в м.Артемівську Донецької області.

 

Про це голову меніповідомили у Міністерстві культури України на моє звернення.

 

Переконаний, щотакі унікальні об’єкти, як пам’ятник Тарасу Шевченку, який був знищенийрадянською владою, мають бути поновлені, або реставровані, або створена копіяколишнього пам’ятника. Безумовно, реанімація цього пам’ятника носить велике символічнезначення, як для всієї України загалом, так і для одного з найбільш історичнихміст Донеччини – історичного славнозвісного Бахмуту (нинішній Артемівськ).

 

Нагадаю, під час могоробочого візиту на Донеччину, відвідуючи м. Артемівськ, я дізнався, що в 110-турічницю з дня смерті Т.Г. Шевченка в м. Бахмуті (нинішній Артемівськ) радянськавлада провела спецоперацію: вона закопала в кількаметрову яму пам’ятник Т.Г.Шевченка в парку. Є багато свідків, які точно знають місце, де його закопали.Це було біля нинішнього райвідділу міліції.

 

За словамимісцевих жителів, це була бетонна фігура Тараса Григоровича висотою у 3 м., який сидів у кріслі.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net