Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
03.06.2013 16:25

Я проти складання мандатів опозиційними депутатами Київради

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Взяв участь у круглому столі на тему: «Політичні та правові наслідки завершення терміну повноважень Київської міської ради».

Взяв участь у кругломустолі на тему: «Політичні та правові наслідки завершення терміну повноваженьКиївської міської ради», де заявив, що я проти складання мандатів опозиційнимидепутатами Київради.

 

Конституційний судсвоїм рішенням не лише виправдав ПР, яка не проголосувала за призначеннявиборів Київради та Київського міського голови, а й по суті обґрунтував для ВРУпідстави для проведення позачергових виборів мера та Київради.

 

Опозиційніпроекти постанов щодо призначення таких виборів вже внесені на розглядПарламенту. Таким чином, ВРУ в будь-якому випадку розглядатиме постанови пропризначення позачергових виборів. Але тут існує два варіанти розвитку подій: ВРУможе проголосувати проти проведення позачергових виборів Київради, але запроведення виборів Київського міського голови.

 

Якщо у Києвівідбудуться вибори лише Київського міського голови, на яких напевно переможеопозиційний кандида, тоді новий опозиційний мер, змушений буде працювати із нинідіючою Київрадою.

 

Уявіть собі, що вцій ситуації, через необдумані дії декого з опозиціонерів, які складуть своїмандати, Київрада виявиться без опозиційних фракцій «БЮТ-Батьківщина» і «УДАР»,а з самими лише «черновецькими», «регіоналами» та «гаківцями». Це буде справжнякатастрофа для міста!

 

Тому питаннярозгляду ідеї про складання мандатів опозиційними депутатами Київради требавідкласти до часу, коли стане очевидно, що влада відмовляється від проведенняпозачергових виборів Київського міського голови.

 

Після того, яктака відмова стане очевидною, опозиційні парламентські і позапарламентські силиповинні розробити спеціальну програму тиску на державну владу.

Лише тоді, колинебезпека програшу на київських виборах буде меншою, ніж не проведення цихвиборів (через політичні наслідки, до яких вони можуть призвести), загроза складаннямандатів депутатами Київради, а можливо і Парламенту, може стати хорошим способомтиску та важелем впливу на команду Януковича.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net