Повернення проФФесіоналів
Актуалізація питань злочинів "попередників" це стара добра традиція кожної "нової" влади.
Я з повагою ставлюсь до професіоналів своєї справи, яку б професію вони не представляли. Звичайно, що в моїй системі цінностей гарний вчитель стоїть на щабель вище якісної журнохвойди-лайномета. Але моя система цінностей не є домінантою для українського суспільства.
Тому я щиро поважаю Андрія Портнова, адже він гарний юрист, який працював і над Кримінально-процесуальним кодексом, і над Законом України «Про прокуратуру» і ще над доброю сотнею Законів за яким зараз живе Україна.
Тобто як юрист він дійсно відбувся. Але в цій історії є інша складова. Відповідно до свідчень Володимира Замани, який в 2014 році був головою Генштабу, саме Андрій Портнов разом із керівником СБУ Олександром Якименком та Генпрокурором Пшонку вимагали ввести війська для боротьби з Майданом.
Саме Андрій Портнов готував проекти документів, які мали створити хоч якусь видимість правового шляху анексії Криму.
І тепер ця людина приїжджає в Україну і починає нам всім розповідати за закон, порядність та політичні переслідування. В мене немає питань, чого його не посадила попередня влада, адже корпоративний дух річ свята. Там більш я не знаю скільки в Андрія Портнова було інсайду по ув’язненому Юрію Луценку, політемігранту Арсену Аакову та прокурору Віктору Шокіну. Тобто за великим рахунком, кожного з них він міг «наздогнати» сильніше ніж вони його.
Що ж до влади прийдешньої, то за великим рахунком теж нічого не зміниться, адже на манєже всьо тє же. Юрій Віталійович же заявив, що претензій до Портнова він не має. Арсен Борисович, вже роки два не відправляє кишенькових патріотів з Азову блокувати аеропорти, аби тільки поганий оліграх не насілився прилетіти з Відня.
Та й в самій адміністрації Президента все давно змінилось. Тепер там всім заправляє його колись молодий і перспективний учень теж Андрій, але Богдан, якого він колись підтягнув в «Пукшин і партнери». Тож боятись хоч яких небудь переслідувань з боку влади не слід. Ми звичайно можемо згадати ще ДБР. Але Роман Труба це давній студентський «колєга» Андрія Богдана, в львівські між собою вже якось порєшають. І як показує практика порішати вони можуть так, що Міноборони потім місяць не може проводити тендерні закупівлі.
Прим. Ще раз. Під час війни. Модні львівські парубки у пориві боротьби з попередниками частково заблокували роботу Міністерства оборони. Сталін за таке розстрілював. В США за таке лінчують. В Росії відправляють до Кадирова на перевиховання В Україні це вже норма.
Я вже не раз зазначав, що зараз у владних кабінетах окопались або дурні, або зрадники. Я б ще зрозумів, коли б Російська Федерація два роки розробляла спецоперацію, щоб позбавити Міноборони України функціональної спроможності. Але це робить українська державна організація, яка функціонує на гроші українських платників податків.
Повертаючись до питання Андрія Портнова і сучасних українських реалій. Я хотів би зазначити, що актуалізація питання злочинів попереднього режиму є справою потрібною. Але якщо вже проводити ревізію злочинів, то може все ж починати з 2010 року. І особливо цікавим є дослідити і шляхи співпраці з РФ Віктора Януковича , і чи не заважала Петру Порошенку керувати країною його офшори в Панамі, і чи не заважає Андрію Портнову його зв’язки з російським ФСБ.
Питань багато і не на всі ми колись отримаємо відповіді. Але у всій цій історії мені цікава правова оцінка дій Андрія Портнова під час Майдану і анексії Криму, а також вплив людини, що має зв’язки у ФСБ із чинним головою Адміністрації Президента. І чи існує зв’язок між чинним головою Адміністрації Президента і ФСБ.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436