Порох лицемірства vs Покоління ЗЕ
Стаття написана 20 квітня, але публікується зараз, з метою уникнення підозр в незаконній агітації
Наша країна виходить на фінішну пряму щурячих перегонів, які в Україні називають виборами Президента України. В чергове і традиційно ми змушені вибирати між поганим і поганим. Немає навіть приблизної ілюзії вибору, коли є погане і трошки гірше. Наразі ми маємо двох представників олігархічних кланів. Один з яких зробив ставку на людей віком 40+, інший - на покоління Z, яке в умовах української реальності перетворилось на покоління ЗЕ.
Протистояння Петра Порошенка і Володимира Зеленського увійде в енциклопедію української політтехнології, адже ніколи ще образи, які українцям продають технологи, так сильно не співпадали з реальністю.
Петро Порошенко йшов на вибори в образі «батька нації», який чотири роки не досипав ночей і робив все задля відбиття російської навали, а в перервах здобував Томос і боровся з реваншем корупційних сил. За дужки виносилась, корупція в армії, спільний із Медведчуком бізнес, бізнес в РФ, велика кількість офшорів та карколомне збагачення його, як людини, а також Ілловайськ, Дебальцево, ДАП.
Володимир Зеленський пішов в образі Василя Голобородька, простої небагатої людини, олігархоборця, близького до народу, а насправді – є власником офшорів та бізнесу в Російській Федерації, а також бізнес-партнером олігарха Ігоря Коломойського.
Як бачите спільного в створених образах і реальності немає нічого, втім у випадку із Зеленським виборець сприйняв картинку краще. Чому? Бо він втомився від того пороху лицемірства, яким було припорошене все державне і суспільне життя в Україні. Втомися від симулякрів замість реформ, від кумівства та корупції під час призначення на важливі державні посади, під заклики боротьби з корупцією і фаворитизмом, від розповідей про війну з Росією і одночасною торгівлею з РФ, від розповідей про незалежну судову систему при постійному на неї тиску, від прогодованих радників, псевдоатошників і псевдоволонтерів, які паразитували на темі війни, займаючись особистим збагаченням… Перелічувати можна ще доволі довго.
Команда Зеленського зробила ставку на сприйнятливу для пропаганди молодь та нові методи комунікації з виборцем. Вчені, які досліджують покоління Z, завжди, звертали увагу, на функціональність та практичність усього, що їх оточує – від ґаджетів до наукових концепцій. Щоб стати кимось, вони не готові чекати, доки виростуть, а намагаються самореалізуватись тут і зараз. Вони відкриті до нових знань, людей і активностей, готові співчувати та шукати компроміси. У питаннях освіти, статі чи стосунків вони сповідують свободу і готові випробовувати усталені норми на міцність.
Науковці зазначають, що у світі покоління Z відрізняється прагненням до освіти і самовдосконалення. У них в пріоритеті - можливість швидко знайти потрібну інформацію. Вони бажають привнести зміни у світ. Вони вважають за краще мати роботу, яка приносить суспільству користь. Для того, щоб вони були ефективні на роботі їх треба мотивувати користю цієї роботи або конкретної дії.
В Україні ж більша частина покоління Z перетворилась на покоління ЗЕ, для яких так само притаманна важливість комунікації через соціальні мережі, швидкий доступ до інформації, небажання чекати свого часу, бажання змінювати вже і зараз, і…сліпа віра в свого нового кумира Василя Голобородька.
Жодний з тих, хто вирішив проголосувати за чи проти образу «Василя Голобородька» чи «Гетьмана Петра», не заслуговує на цькування чи похвалу. Вони зробили свій вибір, один образ програв, інший переміг. Молодь вважає це своєю перемогою, хоча на справді, їх голосів би не вистачило на той розгром, якого зазнав Петро Порошенко. Вибори продемонстрували ненависть до правлячої кліки, і те, що на хвилях цієї ненависті до влади приходить інша кліка, – це поразка України.
Втім, покоління ЗЕ взяло на себе відповідальність за зміни у країні, сподіваюсь, що в них стане на це сил. І вже за рік я не почую від них шмарклей розчарування.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386