Сьогодення і майбутнє Юрія Луценка
Боротьба з корупціонерами в Україні перетворилась на боротьбу корупціонерів
Боротьба з корупціонерами в Україні перетворилась на боротьбу корупціонерів із використанням всього арсеналу дій, за які б в цивілізованій державі не те щоб публічно засудили, а відправили на десять років каторги в район екватору. В Україні ж чим брудніший прийом тим краще для плебсу, адже щоб ти не зробив завжди знайдуться «трубадури», які на всіх телеканалах країни пояснять населенню, що це найкраща європейська і світова практика.
Діяльність Генерального прокурора Юрія Луценка оспівана багатьма журналістами - яскраве свідчення того, що Юрію Віталійовичу самий час дуже серйозно задуматися про своє майбутнє після того, як він перестане бути генеральним прокурором.
І до речі він про це задумується, але постне інтерв'ю в УП і ролик в ютуб виглядають смішно.
Луценко не приховує, що збирається пропрацювати в ГПУ до березня-травня наступного року, а потім, можливо, почне спільний політичний проект з Віталієм Кличком. Ось тільки питання: чи не стане сам Луценко «клієнтом» відомства, яке сьогодні очолює? І якими в цьому світі будуть його політичні перспективи?
У 2010-2011 роках, коли Луценко перебував під пресом ГПУ і сидів у в'язниці, натягнутість і політичне підґрунтя порушених проти нього справ відзначали майже всі - і журналісти, і політики, і дипломати. У найближчому майбутньому таких «адвокатів» у Луценка буде не багато. І він це розуміє.
Сьогодні «Українська правда» пише про «зливи», якими часто грішить генпрокурор. До цього ми дізналися деякі деталі про сімейний бізнес Луценко з вивезення українського лісу за кордон. До речі його дружина Ірина Луценка є автрром законопроектів у сфері лісозаготівлі. Папка з особистою справою поступово накопичується. І в ній не просто якісь піар-вкидання, а цілком конкретні приклади, які вже в самому найближчому майбутньому можуть лягти в основу реальних кримінальних справ.
У той час, як Луценко самому слід було б задуматися про свою ситуацію, ГПУ по його прямою ініціативою ще і розвернуло політичне цькування журналістів та опозиційних нардепів. Ми можемо по різному ставитись до журналістів, але вимагати доступу до їх телефонів, щоб тримати під контролем інших правоохоронний орган це неприйнятно у навіть в Сомалі. Ми можете по-різному ставитися до Опозиційному Блоку, любити або не любити окремих його представників, але кримінальні справи проти Дунаєва, Колесникова і Вілкула за півроку до виборів - це з великою долею вірогідності політичне замовлення і або розправа на замовлення певних друзів Юрія Віталійовича. Особливо в відношення Вілкула, який, на відміну від своїх колег, ще й явно готується до участі в найближчих президентських і парламентських виборах.
Питання навіть не в тому чи є правові підстави щодо зняття недоторканості до цієї трійки, питання в тому, чому лише "Опоблок" і коли на нарах опиняться представники "коаліції". Відповідь на аоверхні. Не за цієї влади.
Взагалі складно собі уявити, як Генпрокурор збирається апелювати до парламенту зі звинуваченнями на адресу кого-небудь. Його авторитет давно підірваний. Єдине що тримає його в кріслі це острах Порошенка щодо неадекватної поведінки свого кума, у разі зняття з посади.
Наполягаю, що питання про відсторонення з посади самого Луценка і розслідування його діяльності на посаді глави ГПУ є основним, і якщо чинний парламент в залишився до виборів рік дійсно хоче зробити щось важливе і корисне для країни, то починати треба з самого Луценко.
- Права, гарантовані Конституцією України, які неможливо обмежити Світлана Приймак вчора о 18:21
- Процедура видачі Держпрацею дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки Євген Морозов вчора о 10:32
- Сила чи емпатія Наталія Тонкаль 16.11.2024 20:57
- Видалення з реєстру старої щорічної декларації депутата та подання виправленої Євген Морозов 16.11.2024 16:07
- Справедливість по-українськи: забрати в бідних, збагатити чиновників Андрій Павловський 15.11.2024 22:06
- Перевибори у Німеччині. Нові проблеми чи можливості для України? Галина Янченко 15.11.2024 17:33
- Особистий бренд – ваш новий бізнес-актив Наталія Тонкаль 15.11.2024 14:39
- Нові правила управління державним майном та реалізації арештованих активів Дмитро Зенкін 15.11.2024 14:09
- Обміняйте Шевченка Євген Магда 15.11.2024 13:56
- Університети і ринок праці: взаємозалежність Юрій Баланюк 15.11.2024 13:37
- Виїзд дитини за кордон під час війни: порада від сімейного адвоката Світлана Приймак 15.11.2024 12:59
- Право постійного землекористувача надавати земельну ділянку в оренду третій особі Євген Морозов 15.11.2024 11:16
- ІТ в США та в Україні: порівняння зарплат, витрати та перспективи Сергій Хромченко 15.11.2024 10:39
- Воднева галузь США після обрання Трампа: чи зупинить Америка рух зеленого водню? Олексій Гнатенко 15.11.2024 09:15
- Форвардні контракти на ринку електроенергії ЄС: як працювати з вигодою та без ризиків Ростислав Никітенко 14.11.2024 11:55
-
Темні емпати: який це тип особистості та що про них кажуть психологи
Життя 10040
-
Комедія з Монікою Белуччі та продовження легендарного "Гладіатора": чотири кіноновинки тижня
Життя 7997
-
Чи корисно їсти лише раз на день?
Життя 7953
-
Секрет дорогих яєць. Як виробники задерли ціни та збільшили експорт
Бізнес 5234
-
NASA та Microsoft запустили чатбот на основі ШІ, що відповідає на питання про Землю
Бізнес 4265