Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.12.2010 16:11

Влада зобов’язана винести «пенсійну реформу» на всенародне обговорення

Голова Національного форуму профспілок України

Національний Форум профспілок України вимагає провести всенародне обговорення Законопроекту про так звану «пенсійну реформу». Підставою для цього є той факт, що проект Закону «Про заходи для законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» було в

Національний Форум профспілок України вимагає провести всенародне обговорення Законопроекту про так звану «пенсійну реформу». Підставою для цього є той факт, що проект Закону «Про заходи для законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» було внесено на розгляд Верховної Ради з порушенням принципу соціального діалогу - без попереднього обговорення профспілками та стороною роботодавців.

У профспілках звертають увагу на те, що текст Закону «Про заходи для законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» та супроводжуючі до нього документи стали доступні на сайті ВРУ лише сьогодні, 21 грудня, в той час як сам Законопроект був зареєстрований у Парламенті ще 13 грудня 2010 року.

«Усунення громадськості від процесу обговорення законодавчих актів, які торкаються їх прав та інтересів, є порушенням принципів соціального діалогу. Це не може не викликати обурення, адже реформа пенсійної системи торкається кожного працюючого українця та тих, хто сьогодні вже на пенсії», - зазначають у профспілках.

Як наголошують у НФПУ, ухвалення Закону повинно відбутися тільки після його відкритого всенародного обговорення. Проведення громадського обговорення за тим же принципом, що мав місце під час ухвалення Податкового кодексу є неприпустимим, і може викликати чергові акції протестів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]