Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
03.09.2010 17:06

Щоб зберегти рентабельність бізнесу, до Податкового Кодексу слід внести щонайменше 6 поправок

Голова Національного форуму профспілок України

До проекту Податкового Кодексу має бути внесено шість обов’язкових поправок, без яких цей нормативний акт буде неефективним.  На цьому наполягають учасники незалежного обговорення Проекту Податкового кодексу, яке за ініціативи Національного форуму профспіл

До проекту Податкового Кодексу має бути внесено шість обов’язкових поправок, без яких цей нормативний акт буде неефективним.  На цьому наполягають учасники незалежного обговорення Проекту Податкового кодексу, яке за ініціативи Національного форуму профспілок України, протягом серпня місяця відбулося у 12 областях України.

Більше двох тисяч українських підприємців, спираючись на власний багаторічний досвід діяльності, розробили своє бачення основних норм Податкового кодексу, прийняття яких дозволить зберегти рентабельність малого та середнього бізнесу і врятувати його від  занепаду.

Зокрема, підприємці переконані, що по-перше, право на спрощену систему оподаткування має надаватися підприємцям, загальний обсяг доходу яких не перевищує протягом року 800 тис. грн., а не 500 тис. грн., як передбачено Законопроектом.

По-друге, спрощена система оподаткування має поширюватися на ринки та торговельні об’єкти, кількість торговельних місць в яких не перевищує 200, а розмір кожного торговельного місця є не більшим, ніж 10 м. кв..

По-третє, орендодавці земельних ділянок, житлових та нежитлових приміщень, площа яких не перевищує 300 м. кв. також мають отримати право на спрощену систему оподаткування.

По-четверте, щоденне відображення надходження виручки від реалізації продукції, товарів та послуг  у книзі обліку доходів має відбуватися лише у випадку здійснення фінансових операцій, а не всіх господарських операцій, як передбачено нинішньою редакцією Кодексу.

По-п’яте, можливість перейти до сплати податку за іншою ставкою має надаватися підприємцям щомісячно, а не лише поквартально, як запропоновано у тексті Законопроекту.

По-шосте, Свідоцтво платника податку за спрощеною системою має видаватися на весь період його діяльності, а не на один календарний рік, як є зараз.

Ці та інші напрацьовані ініціативи були узагальнені та надіслані Президенту України, Прем’єр-міністру та до відповідних профільних установ. В залежності від того, як на них відреагує влада, у профспілках буде прийнято рішення про проведення організованих масових акцій.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]