Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.02.2018 11:15
Приглашение на прямой эфир по FB посвященный земельным отношениям
Вместе обсудим проблемы сегодняшних земельных отношений: мораторий, земельная реформа, рынок земли
Вместе обсудим проблемы сегодняшних земельных отношений: мораторий, земельная реформа, рынок земли
Дорогие друзья, после моих многочисленных публикаций и полученных от Вас отзывов и писем, решил пригласить Вас на прямой эфир, посвященной проблеме земельной реформы и земельного рынка в Украине. Он состоится 23 февраля в 17.00 (время киевское) на моей странице FACEBOOK-а Kakha Kakhaber Kareli. Так, как число мною уважаемых и моих дорогих читателей явно превышают число моих друзей по FB, то доступ будет открыт всем желающим. Отвечу на все Ваши вопросы, которых Вы мне пришлете заранее, или во время эфира, а на юридические вопросы в режиме «комментарии» (т.е. в письменном виде) будет отвечать Виктор Кобилянський (Председатель комитета земельного права Ассоциации адвокатов Украины, адвокат). Я оставляю за собой право не отвечать на вопросы политического содержания.
Жду Вас у себя «в гостях», до встречи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Шоу замість справедливості: що насправді сталося у справі Кудрицького Дана Ярова вчора о 18:44
- Не ідея, а модель: 3 бізнес-системи, що побудували успіх Кремнієвої долини Ангеліна Біндюгіна 31.10.2025 12:51
- Як бізнесу залучити донорську підтримку для сонячних і енергетичних проєктів Олександра Смілянець 31.10.2025 07:50
- Управління змінами: як лідери перетворюють виклики на можливості зростання Олександр Скнар 30.10.2025 23:40
- Бути чоловіком в Україні: фінансові виклики та можливості їх подолання. Частина 2 Інна Бєлянська 30.10.2025 19:29
- Чи готове українське законодавство до залучення іноземних працівників? Олексій Волохов 30.10.2025 19:24
- Інвестор на роздоріжжі: як українці розподіляють капітал у 2025-му році Аліна Золотар 30.10.2025 16:18
- Борги під час війни: як правильне управління заборгованістю рятує бізнес від краху Михайло Луців 30.10.2025 15:48
- Грантова екосистема технічного бізнесу: як вибудувати шлях від R&D до стратегій Олександра Смілянець 30.10.2025 12:41
- "Прихисток.Робота": нова платформа, на якій переселенці можуть знайти і роботу, і житло Галина Янченко 30.10.2025 12:36
- Компенсація за форму та спорядження: роз’яснення для військовослужбовців Юлія Кабриль 29.10.2025 16:21
- Дует безпеки: як комплаєнс та служба безпеки захищають компанію Ігор Шевцов 29.10.2025 12:50
- Рятівники ухилянтів v судді-викривачі. На чиєму боці Вища рада правосуддя? Лариса Гольник 28.10.2025 19:56
- Мобілізація на папері: чому український бізнес все ще живе в мирний час Дана Ярова 28.10.2025 16:05
- Чому корпоратив треба планувати вже сьогодні та скільки він коштує Олексій Куліков 28.10.2025 14:41
Топ за тиждень
- Рятівники ухилянтів v судді-викривачі. На чиєму боці Вища рада правосуддя? 502
- Бути чоловіком в Україні: фінансові виклики та можливості їх подолання. Частина 2 316
- Радіодиктант без єдності: чому цьогорічний текст викликав хвилю критики 251
- Детінізація ринку оренди житла: як перетворити "сіру зону" на прозорий сектор 194
- Борги під час війни: як правильне управління заборгованістю рятує бізнес від краху 79
Популярне
-
Найбільший турецький ритейлер взуття закриває магазини в Україні – NV
Бізнес 16826
-
"Готові "з’їсти" вільні локації". Як впливає на торгові центри закриття English Home та Athletics
Бізнес 14738
-
Диявольська гора та "Ноїв ковчег": як таємні бункери отримали "друге життя" і до чого тут Девід Лінч
Життя 11387
-
Науковці назвали категорії продуктів, що можуть спричиняти деменцію і хворобу Альцгеймера: деталі
Життя 11294
-
Зеленський анонсував нову "зимову єПідтримку": буде безплатний проїзд на Укрзалізниці
Бізнес 8803
Контакти
E-mail: [email protected]
