Новини з округу. Частина 02
Думаю про неї - про країну мою, невідома доля, проте скільки болю відчуваю денно і вночі. Безмежно. Дай нам Боже щастя! Подаруй нам волю! В.Каплієнко 30 червня 2012 року Житомирщина
Думаю про неї - прокраїну мою,
невідома доля, протескільки болю
відчуваю денно і вночі.Безмежно.
Дай нам Боже щастя!Подаруй нам волю!
В.Каплієнко 30 червня2012 року
Житомирщина
Неможу по іншому починати наступний аркуш мого щоденника. Перебуваючи в окрузі, позавчора,в день Конституції провів три зустрічі в селах Попільнянського районуЖитомирської області. Наскільки ж таки нашу українську громаду затюкали. 21 рікпадіння привели до тотального зубожіння сільського населення. Доріг немаєзовсім, клуби занепали, роботи нема, зарплати і пенсії мізерні. Боже мій! Як жепогано ми живемо! Люди зневірилися у всьому і не бачать ніякої перспективи. Доречі депутата Верховної Ради України побачили вперше. Але ж є в парламентідепутати з цих країв. Де ж вони були всі ці довгі 5 років? Напевно передвиборами приїдуть. Знову щось пообіцяють або гречки привезуть, «красне» слівцештовхнуть і .... знову так на років 5.
Сумномені щось.
Тай влада місцева допомагає прийти до такого стану. Так, з трьох зустрічей зтериторіальними громадами, тільки на одній був сільський голова. На двох інших:в одному випадку голова просто втік, а на другий, в селі Миролюбівка - так ізовсім цікаво. Голова заявив напередодні, що «нам вже вказали за когоголосувати, тому ключі від клубу я нікому не дам, збирати нікого не маюнаміру». Цікавий кадр. До речі, зустріч ми таки зорганізували всупереч бажаннюцього голови і було на ній не багато, близько 30 осіб, та всі вони дізналисяпро свого голову і його закидони. Думаю, що на наступних виборах такий отголова не пройде і близько до влади. До речі, на обличчя порушення закону простатус народного депутата. Коли на цій зустрічі завершив свій виступ, людимовчали кілька хвилин. Тому, що розмова йшла про їхнє здоров'я,відновленняактивності громади, про Україну та її майбутнє, і ... про необхідність впливусамої громади на ці процеси. Реально, без всіляких там зализувань. Моя зустрічїм потрібна як повітря. Тому, що не рибу їм везу але зерно, яке падаючи врозум, почне проростати через деякий час. Тому, що змін чекає країна. Тому, щоне виживемо без них. Я розумію, звідки вітер дує на місцях. Я розумію, звідки ічому такі заборони і протистояння. Є ще один«представник», як він сампредставився - «намісник президента» - голова Попільнянський РДА. Саме цялюдина лякає сільських голів і представників інтелігенції з забороноюзустрічатися з Каплієнко. Напевно боїться. На нашій першій і останній зустрічі(близько 3-х місяців тому) він сказав: «що я скажу, то вони всі і будуть робитиі оті усі ваші акції «Рука допомоги» намне потрібні». От який герой. Ось як розписався відразу за всіх. Але жакцію «Рука допомоги» нами таки була проведена в Попільні, і сьогодні 30.06.2012вона таки розпочалась тай ще в двох місцях: на базі районної ЦРЛ в Попільні, вселі Андрушки (субота) та селі Почуйки (неділя). Бо саме в Попільню на першуакцію, що відбулася ще тоді, місяць тому, приїхало більше1000 представниківПопільні та сіл району. Саме в Попільні прості люди зажадали книгу відгуківнамагаючись віддячити хоча б так організаторів. Проте саме в Попільні,запрошення на акцію серед селян поширювалися таємно, тому що є заборонаЙОГО???????
Думаюпройде час і все розставить на свої місця. Такі ось намісники працюватимуть нафермах, а люди з серцем будуть правити країною. Але це вже наступна сторінка.
Доброгодня вам УКРАЇНЦІ!!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393