Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Величезною заслугою організаторів та учасників конференції стало те, що її проведення не обмежилося одними лиш ідеологічними деклараціями. Натомість був піднятий ряд важливих практичних питань інтеграції країн Балто-Чорноморської вісі та Центрально-Східної Європи в цілому. Одними з ключових були питання військової та економічної співпраці.
Варто також відзначити, що, попри громадський характер конференції, у її роботі взяли участь військові аташе дипломатичних представництв Польщі, Угорщини, Румунії та Литви.
Доволі плідною стала економічна секція конференції, під час якої звучали доповіді щодо перспектив економічного унезалежнення Центрально-Східної Європи, зокрема її максимальної енергетичної автаркії.
Особливістю другого дня конференції стала робота представників націоналістичних середовищ України, Польщі, Литви, Хорватії. Здебільшого це були люди, причетні до формування інформаційних стратегій сучасного націоналістичного руху.
Таким чином конференція мала “двоколійний” характер. З одного боку, вона у якомусь сенсі проходила в руслі “реальної політики”. З іншого боку — стала майданчиком для співпраці націоналістичних сил, які мають шанс формувати політику майбутнього.
Так чи інакше, організована українськими націоналістами конференція стала вагомим кроком на шляху практичної реалізації ідей Балто-Чорноморського Союзу і ширшого проекту Міжмор'я. Зараз дуже важливо підтримати заданий конференцією імпульс і в суто інформаційній, і в концептуальній площинах.
Сьогодні ми є свідками того, як на тлі кризи Євросоюзу інтегрується простір від Варшави та Вільнусу до Загребу. Сподівань, що до процесу цієї інтеграції долучиться нинішній Київ, усе менше (хоч цілком відкидати цей варіант не можна). За таких умов дуже важливо посилити ідею Міжмор'я на рівні суспільно-політичного дискурсу. Бо теперішня влада європопулістів на чолі з Порошенком стає все менш популярною. І, аби збільшити шанси на зміну політичної еліти України, необхідно формувати концептуально правильний суспільний попит на цю зміну.
05.07.2016 21:11
Ще один крок на шляху до Міжмор'я
Минулими вихідними, 2-3 липня, у Києві відбулася установча конференція Групи сприяння розбудові Балто-Чорноморського Союзу. Конференція проходила за ініціативи руху “Азов”. Її учасниками, окрім представників української сторони, стали делегати з Польщі, Бі
Минулими вихідними, 2-3 липня, у Києві відбулася установча конференція Групи сприяння розбудові Балто-Чорноморського Союзу. Конференція проходила за ініціативи руху “Азов”. Її учасниками, окрім представників української сторони, стали делегати з Польщі, Білорусі, Хорватії, Словаччини, Грузії, Швеції, країн Балтії, а також росіяни, котрі вороже налаштовані до путінського режиму (і, загалом, до сучасного кремлівського політичного проекту).Величезною заслугою організаторів та учасників конференції стало те, що її проведення не обмежилося одними лиш ідеологічними деклараціями. Натомість був піднятий ряд важливих практичних питань інтеграції країн Балто-Чорноморської вісі та Центрально-Східної Європи в цілому. Одними з ключових були питання військової та економічної співпраці.
Варто також відзначити, що, попри громадський характер конференції, у її роботі взяли участь військові аташе дипломатичних представництв Польщі, Угорщини, Румунії та Литви.
Доволі плідною стала економічна секція конференції, під час якої звучали доповіді щодо перспектив економічного унезалежнення Центрально-Східної Європи, зокрема її максимальної енергетичної автаркії.
Особливістю другого дня конференції стала робота представників націоналістичних середовищ України, Польщі, Литви, Хорватії. Здебільшого це були люди, причетні до формування інформаційних стратегій сучасного націоналістичного руху.
Таким чином конференція мала “двоколійний” характер. З одного боку, вона у якомусь сенсі проходила в руслі “реальної політики”. З іншого боку — стала майданчиком для співпраці націоналістичних сил, які мають шанс формувати політику майбутнього.
Так чи інакше, організована українськими націоналістами конференція стала вагомим кроком на шляху практичної реалізації ідей Балто-Чорноморського Союзу і ширшого проекту Міжмор'я. Зараз дуже важливо підтримати заданий конференцією імпульс і в суто інформаційній, і в концептуальній площинах.
Сьогодні ми є свідками того, як на тлі кризи Євросоюзу інтегрується простір від Варшави та Вільнусу до Загребу. Сподівань, що до процесу цієї інтеграції долучиться нинішній Київ, усе менше (хоч цілком відкидати цей варіант не можна). За таких умов дуже важливо посилити ідею Міжмор'я на рівні суспільно-політичного дискурсу. Бо теперішня влада європопулістів на чолі з Порошенком стає все менш популярною. І, аби збільшити шанси на зміну політичної еліти України, необхідно формувати концептуально правильний суспільний попит на цю зміну.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386
Контакти
E-mail: [email protected]