Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
29.07.2015 15:43

Керувати потрібно не лише з кабінету, а й спілкуючись з людьми

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

Усі відділення Укрпошти, мережа яких налічує майже 12 тисяч і є найбільшою в Україні серед інших поштових операторів, – потребують неабиякої уваги!

Усі відділення Укрпошти, мережаяких налічує майже 12 тисяч і є найбільшою в Україні серед інших поштовихоператорів, – потребують неабиякої уваги!

Щоб підприємство розвивалося,керувати потрібно не лише з кабінету, а безпосередньо, спілкуючись з людьми, зколективом, що не робилося роками.

Так, нещодавно я відвідавМиколаївську, Херсонську та Кіровоградську дирекції підприємства. Поспілкувавсяз працівниками, означив перспективи розвитку Укрпошти на найближчі роки.

Першочерговими завданнями, якіставить перед собою Укрпошта, є посилення безпеки на підприємстві, попередженнята запобігання корупції, модернізація поштових відділень, автоматизація виробничогопроцесу, оптимізація логістичних і мережевих процесів, реформування системиорганізації продажів, запровадження розподілу витрат, розвиток інфраструктури,впровадження нових послуг та удосконалення сервісу обслуговування.

Ми маємо тримати марку не лишена вітчизняному, але й на світовому ринку поштових послуг. В планах – піднятипідприємство до належного рівня якості надання послуг якомога швидше.

Одним з ключових завдань нанайближчий період є також підготовка до перетворення державного унітарного комерційногопідприємства Укрпошти в акціонерне товариство, 100% акцій якого належатимутьдержаві. Це дасть можливість швидко реагувати на зміни на ринку, активноуправляти якістю поштових послуг.

Сьогодні важливо розставитипріоритети в роботі та правильно розподілити сили, аби усі філії Укрпоштипрацювали в унісон. Цю «співзвучність» мають забезпечувати керівникирегіональних дирекцій підприємства.

Поспілкувавшись з поштовиками,я переконався, що вони готові працювати за найвищими стандартами, надавати високоякісніпослуги. Все це вже дає позитивний результат – у поточному році Укрпошта вийшлана рівень стабільно прибуткового підприємства. Це ще раз підтверджує, що  майбутнє Укрпошти залежить від самовідданоїпраці кожного з поштовиків!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи