UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
10.02.2015 15:42

Укрпошта підписала перший Меморандум про взаємодію

В.о директора ДП «Одеський морський торговельний порт, депутат Вінницької міської ради, громадський діяч

10 лютого я підписав перший Меморандум про взаємодію з Українською асоціацією видавців періодичної преси у наданні послуги з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою.

 10 лютого я підписав перший Меморандум про взаємодію з Українською асоціацією видавців періодичної преси у наданні послуги з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою. Це дуже визначна подія. Мета підписання Меморандуму – гарантування прав населенню на інформацію, налагодження системного діалогу з громадськістю та поширення інформації про послугу з розповсюдження періодичних друкованих видань за передплатою.   

  Дуже важливим є встановлення прозорих та справедливих взаємовідносин між видавцями та розповсюджувачами преси, популяризація українських ЗМІ та якісна їх доставка навіть у найвіддаленіші населені пункти нашої країни. Цей Меморандум об’єднає наші зусилля з Українською асоціацією видавців періодичної преси та надасть змогу налагоджувати відносини на засадах рівності сторін та партнерства. Саме від Укрпошти залежить швидка та якісна доставка преси до користувачів послуг. Якість наших послуг має бути на найвищому рівні. Сьогодні на Укрпошті діє програма з управління якістю надання послуг, яка, впевнений, поступово дасть вагомі результати.

  Розвиток інституту передплати та  популяризація українських ЗМІ є спільною справою всіх зацікавлених сторін, серед яких: держава, видавець, пошта, передплатник. Лише за умови скоординованих заходів передплата буде жити в майбутньому! 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]