Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.05.2022 09:48

Українські підприємці можуть отримати допомогу у розмірі 125 тис. гривень

Адвокат

Для отримання допомоги необхідно подати заяву не пізніше 30.05.2022 року через Портал Дія та зазначити всю необхідну інформацію.

Щоб подати заяву необхідно:

- бути ФОП-ом чи юридичною особою зареєстрованими не пізніше 31.12.2021 р. на території однієї із адміністративно-територіальних одиниць, де велися чи ведуться бойові дії, зокрема Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської області, які тимчасово перемістилися з вказаних територій, або постраждали внаслідок бойових дій, мають можливість підтвердити збитки, яких вони зазнали, та продовжують провадити господарську діяльність в одній із зазначених територій;

- бути суб’єктом мікропідприємництва чи малого підприємництва;

- кінцевим бенефіціаром мати громадянина України;

- не бути розміщеним та не провадити свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території України станом на 1 травня 2022 р. чи на території РФ;

- не знаходитись під дією економічних санкцій за рішенням РНБО;

- не перебувати у процесі процедури банкрутства;

- не бути засудженим за корупційне правопорушення;

- мати основний вид економічної діяльності згідно з ЄДРПОУ: Виробництво мʼяса та мʼясних продуктів; Перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків; Перероблення та консервування фруктів і овочів; Виробництво олії та тваринних жирів; Виробництво молочних продуктів; Виробництво продуктів борошномельно-крупʼяної промисловості, крохмалів і крохмальних продуктів; Виробництво хліба, хлібобулочних і борошняних виробів; Виробництво інших харчових продуктів; Виробництво готових кормів для тварин; Виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки; Виробництво одягу, крім хутряного; Виробництво трикотажного та вʼязаного одягу; Виробництва взуття; Виготовлення виробів з паперу та картону; Виробництво мила та мийних засобів, засобів для чищення та полірування, парфумних і косметичних засобів; Виробництво   основних фармацевтичних продуктів; Виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів; Виробництво медичних і стоматологічних інструментів і матеріалів; Виробництво іншої продукції, н.в.і.у. (не віднесено до інших категорій); Роздрібна торгівля фруктами й овочами в спеціалізованих магазинах; Інша допоміжна діяльність у сфері транспорту; Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування; Постачання готових страв; Обслуговування напоями; Виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм; Рекламні агентства; Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації; Спеціалізована діяльність із дизайну; Ветеринарна діяльність; Дошкільна освіта; Допоміжна діяльність у сфері освіти; Медична та стоматологічна практика; Інша діяльність у сфері охорони здоров’я; Надання інших послуг догляду із забезпеченням проживання; Діяльність у сфері творчості мистецтва та розваг; Діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг; Прання та хімічне чищення текстильних і хутряних виробів; Організування поховань і надання суміжних послуг; Діяльність із забезпечення фізичного комфорту.

Слід мати на увазі, що загальний фонд допомоги розрахований на 300 субʼєктів господарювання і може бути наданий з метою покриття таких напрямків витрат, як: збереження та створення нових робочих місць (виплата заробітної плати); закупівля/заміна обладнання; закупівля сировини та матеріалів; орендна плата за приміщення/офісні приміщення; лізинг обладнання (за винятком автомобілів, мотоциклів та інших особистих видів транспортних засобів); інші витрати, спрямовані на відновлення господарської діяльності (зазначається суб’єктом господарювання).

Подання заяви є лише підставою для надання допомоги. Рішення про отримання допомоги приймається уповноваженою організацією у визначеному нею порядку. Про прийняте рішення про отримання або відмову в отриманні допомоги суб’єктові господарювання повідомляється уповноваженою організацією шляхом направлення листа на адресу електронної пошти, зазначеної в заяві.

Більш детально про відповідні умови можна дізнатись ознайомившись з Постановою КМУ від 03.05.2022 р. № 523 «Деякі питання надання суб’єктам господарювання допомоги в рамках програми міжнародної технічної допомоги “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи