Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
25.05.2015 14:40

Право і справедливість для України

Журналіст, громадський діяч

Надіємось, що з перемогою у президентській гонці Анджея Дуди у Польщі, українська політична еліта згадає про такі поняття як право і справедливість. Бо вони дуже потрібні Україні!

Цієї неділі, 24травня, у Польщі завершилася кампанія з виборів Президента. Перемогу святкуємолодий і енергійний лідер консервативної партії «Право і справедливість»Анджей Дуда. І хоча ця партія була опозиційною до екс-президента Комаровського,скоріше за все українсько - польські стосунки тільки посиляться на міжнародній політичнійарені. 

Сподіваємося, що Анджей Дуда зуміє впоратися з проросійськими настроямив Польщі і продовжить бути активним прибічником антиросійської коаліції усвіті. Примітно, що А.Дуда молодий політик, який з’явився на політичному вполітичному істеблішменті Польщі лише 5-6 місяців тому. Можливо українськийвиборець, подібно польському, почне вибирати нові обличчя у вітчизнянійполітиці, а не тих кого хвалять по-телевізору і хто роками обслуговуваввинищувачів України! 

А ще, пан Дуда задекларував, що у разі не виконанняпередвиборчих обіцянок, протягом року, - піде у відставку. Лишається сподіватися, що унього через рік не буде такого недовиконання передвиборчих обіцянок, як у нашогогаранта. 

Надіємось, що з цією перемогою, українська політична еліта згадає протакі поняття як право і справедливість. Бо вони дуже  потрібні Україні!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи