Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
16.02.2015 12:35

Затримання Єфремова: показовий процес, чи реальні зміни?

Журналіст, громадський діяч

Ізоляція спонсорів і натхненників сепаратизму в Україні дасть можливість швидше зупинити кровопролиття

З початку загострення ситуації на Донбасі громадськість билатривогу, звертаючи увагу на те, що представники Партії Регіонів  і КПУ відкрито проводять антиукраїнськуагітацію, підбурюють мешканців Луганщини і Донеччини проти української влади.  Йшлося навіть про причетність колишніхрегіоналів до організації, підтримки та фінансування сепаратистських проектівна Донбасі. Багато фактів вказувало на організацію ЛНР людьми ОлександраЄфремова, а «ДНР» - іншими топовими регіоналами, які вже тепер є членами«Опозиційного блоку». Влада тоді не звертала на це уваги і мовчала. Організаторита спонсори сепаратизму продовжували свою діяльність, а українські хлопці ідалі проливають кров і віддають свої життя за Батьківщину?

За півроку в Україні вже змінилося три  генпрокурори. І ось, нарешті, знайшлисяпідстави затримати одного із можливих причасних до Донбаської різні. 14 лютогоблизько півночі Генеральна прокуратура України спільно із співробітниками Служби БезпекиУкраїни затримала екс-главу фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.  Щоправда, самзатриманий уже назвав це політичним переслідуванням. В Україні це стало ужетрадицією, коли «папередніки»,  будь-які діїправоохоронних органів проти них розцінюють не інакше, як  - політичне переслідування. Як не дивно,але так чинили і діючі можновладці: Тимошенко, Аваков і Луценко. Тепер,  про політичні переслідування, схоже,кричатимуть колишні регіонали. І так по колу.

І тільки тоді, коли правоохоронні органи України почнутьзатримувати злочинців незалежно від кольору партійного квитка,  тоді ми зможемо говорити проверховенство права і ліквідувати примару політичних переслідувань в Україні.Тільки тоді ми зможемо говорити про рівність усіх перед законом! Говорити провідповідальну владу і справедливу країну!

Втім, затримання Єфремова може закінчитися нічим, так як і Колєснікова у2005 році.  Потримають трохи в люксовійкамері, отримають плату і, відпустять … 

Час покаже, як розвиватиметься ця справа надалі і ми побачимо,на які кроки готова сьогоднішня влада. Якщо процес над Єфремовим буде завершеноі суд визнає його винним і винесе покарання, а правоохоронні органи візьмуться зареальних спонсорів і організаторів Донецької бойні, які сьогодні вільно гуляютьКиєвом, то це означатиме, що в Україні щось змінюється. І за це варто будеборотися, бо ізоляція спонсорів і натхненників сепаратизму в Україні дастьможливість швидше зупинити кровопролиття.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи