Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
12.01.2015 11:35

Прокидайся, громадо! Повернемо Київенерго, Київводоканал, Київгаз

Директор ТОВ "Юридичні технології Києва"

Містозабезпечуючі підприємства міста Києва – це підприємства, які забезпечують гідну життєдіяльність міста, тобто громади. Це ті комунальні підприємства, які через низку протиправних операцій є зараз акціонерними товариствами, левова частка акцій яких зосе

Містозабезпечуючі підприємства міста Києва – це підприємства, які забезпечують гідну життєдіяльність міста, тобто громади. Це ті комунальні підприємства, які через низку протиправних операцій є зараз акціонерними товариствами, левова частка акцій яких зосереджена в руках олігархів через (ви тільки вдумайтеся у це) офшорні кіпрські компанії.

 

Так немає бути по логіці речей, і ви здивуєтеся, й за нашим законодавством. Особливо суперечить це Конституції України, яку так намагається змінити олігархат за допомогою гройсманів та їм подібним людожерам.

Ну не може бути так, щоби мільйонне місто, столиця України – місто Київ – його життєдіяльність та якість життя - залежала від одного або декількох олігархів.

Підіграє у цьому оркестрі протиправної вакханалії й Венеційська комісія, яка вперто не бачить звернень наших активістів щодо неприпустимості змін в Конституцію та щодо протиправності приватизації по-українськи.

Щоби дуже довго не переобтяжувати юридичними аргументами, скажу так: місцеві ради – а саме Київрада – не має і ніколи не мала права розпоряджатися майном територіальної громади. Вона за Конституцією України має право лише управляти зазначеним майном, підприємствами. Вказане стосується і Верховної ради.

А відтак рішення державних органів та органів місцевого самоврядування,  спрямовані на перетворення комунальних підприємств в акціонерні та їх відчуження у такий спосіб з комунальної власності – протиправні.
І саме, чи не головне - вартість комунальних послуг при цьому буде по собівартості. Набагато дешевшою без комерційної складової.

Шукаємо волонтерів.
Подробиці: тел. (063) 539-42-13, (096) 545-40-33, (095) 573-20-30
e-mail: utk2012(@)bigmir.net

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]