Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
23.08.2010 12:31

Адвокатів на панщину?

Управляющий партнер Адвокатского объединения "ГОЛОВАНЬ И ПАРТНЕРЫ"

З розгортанням реформи кримінальної юстиції, українські адвокати мають усі шанси скуштувати такого собі раннього феодалізму, з характерними панщиною та іншими натуральними повинностями.

Останнім часом багато говоримо про ознаки феодалізму, так характерні для України. Чиновники у нас на своїх посадах поводяться як удільні князі, а ми самі так і не вичавили з себе кріпака.

Цікаво, що з розгортанням реформи кримінальної юстиції, українські адвокати мають усі шанси  скуштувати такого собі раннього феодалізму, з характерними панщиною та іншими натуральними повинностями.

Реформатори пропонують начебто просте вирішення проблеми безоплатної правової допомоги.

  стосунки з судом зможе мати тільки ліцензований адвокат. Водночас як плата за те, що право на цю професію нададуть вузькому колу людей, закон зобов’яже адвокатів виконувати і соціальні функції: по черзі надавати безплатну правову допомогу тим, кому вона належить за законом.

 відпрацювати на панській землі. От тільки поміщики вже у ті давні часи зрозуміли неефективність панщини, тому розумніші з них замінювали панщину оброком, а найбільш передові – оброком грошовим. А потім капіталізм з його вільним наймом поховав феодалізм з усіма його натуральними  повинностями.

-          вузьке коло адвокатів, що мають монополію на доступ до суду;

-          безоплатна допомога надається адвокатами по черзі.

Реєстр адвокатських об’єднань, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України. Абсолютна більшість має київську прописку.

  єдиний адвокат буде зобов’язаний працювати безплатно кожного дня?

  обов'язків відповідно до кримінально-процесуального законодавства у процесі дізнання та попереднього слідства.

 види адвокатської діяльності:

  усні і письмові довідки щодо законодавства;

 представництво в суді, інших державних органах перед громадянами та юридичними особами;

  правове забезпечення підприємницької та зовнішньоекономічної діяльності громадян і юридичних осіб;

  інші види юридичної допомоги, передбачені законодавством.

  адвокатом, досвідченим саме у кримінальних справах, а не в антимонопольних розслідуваннях (правда, бувають кримінальні справи, що мають прямий стосунок до антимонопольних розслідувань).

   Міністрів України від 11 червня 2008 року N 539 правова допомога громадянам у передбачених законом випадках оплачується державою. Щоправда, виплати ці важко назвати розкішними – 2,5 відсотка мінімальної заробітної плати за годину.

  не обладнання чиновницьких кабінетів). В такому разі можна запровадити сплату адвокатами внесків до спеціального фонду, за рахунок якого фінансуватиметься праця колег з надання безоплатної допомоги. Все ж грошовий оброк кращий за панщину.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net