UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.12.2012 12:52

HQDBC

Управляющий партнер Адвокатского объединения "ГОЛОВАНЬ И ПАРТНЕРЫ"

Хто не здогадався, HQDBC - це Higher qualifications and disciplinary bar commission, найменування англійською мовою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, відповідно до опублікованого на сайті Положення, затвердженого установчим з’їздом ад

Хто не здогадався, HQDBC - це Higher qualifications and disciplinary bar commission, найменування англійською мовою Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, відповідно до опублікованого на сайті Положення, затвердженого установчим з’їздом адвокатів України.


Положення відрізняється від раніше опублікованих проектів. Наприклад, цього чи цього.


Цікаво, що на сайті Національної асоціації адвокатів України жодного з затверджених установчим з’їздом адвокатів документів знайти поки що не вдається.


Тому Положення про Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури поки залишається єдиним документом з’їзду, доступним у мережі.


Адвокати та інші читачі можуть самі скласти уявлення про документ.


Особливо цікавим є положення про те, що одним з джерел коштів та майна ВКДКА поряд з відрахуваннями кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури мають стати надходження від основної діяльності.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]