Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
19.12.2013 17:36

Справжню загрозу українській економіці несе не Угода про асоціацію з Є

Народний депутат України VII, VIII скликань

Прем’єр-міністр не раз заявляв, що у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС на поточних умовах, Україну чекає крах економіки і дефолт.

Прем’єр-міністр  не раз заявляв, що у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС на поточних умовах,Україну чекає крах економіки і дефолт.

Однак те,що економічна ситуація в державі і так знаходиться на межі краху – ні для когоне секрет.

Томупов'язувати  всі економічні негараздинашої країни з можливістю підписання Угоди про асоціацію – це вкрай нерозумне рішення.

Урядповинен нарешті визнати свої промахи та непрофесійність, а не перекладатиситуацію «з хворої голови на здорову».

Адже самечерез нездатність нинішньої влади приймати ефективні рішення та втілюватисправжні реформивжешість кварталів поспіль в державі падає показник ВВП, скорочуються темпи  промисловості,  зменшуються золотовалютні резерви.

Зростаєлише податковий та адміністративний тиск на бізнес, внаслідок чого іноземнікомпанії масово згортають свою діяльність в Україні.

Зважаючина все це, висновок приходить сам собою: справжню загрозу українській економіцінесе не Угода про асоціацію з ЄС, а сам уряд.

Томувлада, яка, довівши державу до критичної межі,прикривається абсурдними виправданнями, повинна негайнопіти у відставку! 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи