UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.10.2019 11:05

Підсумки 43-го медіатижня: Скандал навколо пісні "Кварталу 95"

Социолог, основатель и руководитель исследовательской компании Gradus Research

Візити В.Зеленського до Японії та Золотого, скандал навколо пісні "Кварталу 95" про В.Гонтареву.

Медіаохоплення В.Зеленського зросло на 32% на ТБ та на 46% в інтернеті. Цього тижня Президент здійснив робочий візит до Японії, відвідав Золоте на Луганщині, а також призначив радником секретаря РНБО шоумена С.Сивоху. В контексті візиту до Японії медіа активно повідомляли про участь В.Зеленського у церемонії. Інтронізації Імператора Нарухіто, а також про його зустрічі з Прем'єром Японії Сіндзо Абе та Президентом Німеччини Ф.Штайнмаєром.

43 media week

Медіаохоплення І.Коломойського зросло на 149% на ТБ та на 102% в інтернеті. ЗМІ згадували І.Коломойського в контексті судового процесу щодо повернення «Приватбанку», а також скандалу навколо пісні «Кварталу 95» про пожежу в будинку В.Гонтаревої.

Охоплення О.Гончарука підвищилося на 20% на ТБ та на 68% в інтернеті. ЗМІ висвітлювали заяви Прем’єра з нагоди 50 днів роботи уряду, скандалу навколо пісні «Кварталу 95», а також ситуації зі смогом у Києві.

Більше ніж на 1000% на ТБ зросло охоплення Т.Кутового. Телеканали повідомляли про загибель екс-міністра аграрної політики в авіакатастрофі на Полтавщині.

ТБ-охоплення Р.Ахметова збільшилося на 5%. Р.Ахметова продовжували згадувати у зв’язку з його благодійною діяльністю.

Показники охоплення В.Гонтаревої зросли більше ніж на 1000% на ТБ та в інтернеті у зв’язку зі скандалом навколо пісні «Кварталу 95» про пожежу в її будинку.

Більше ніж на 1000% на ТБ та на 131% в інтернеті зросли показники охоплення Т.Милованова. Найбільш активно ЗМІ повідомляли про засудження Т.Миловановим скандального виступу «Кварталу 95», а також обурення І.Коломойського даною реакцією міністра економіки.

Водночас на 638% на ТБ зросло охоплення В.Бородянського. ЗМІ розповіли про вибачення В.Бородянського перед В.Гонтаревою через пісню «Кварталу 95», а також обурення І.Коломойського відповідними діями міністра культури.

Охоплення В.Кличка збільшилося на 20% на ТБ і на 4% в інтернеті. Медіа згадували мера столиці в контексті опалювального сезону, незаконних забудов, а також створення депутатами Київради групи «Новий Київ».

Показники охоплення П.Порошенка зменшилися на 53% на ТБ і на 7% в інтернеті. ЗМІ повідомляли про участь П.Порошенка у церемонії прощання із загиблим екс-міністром Т.Кутовим, кримінальні провадження проти екс-президента, а також згадували про продовження новою владою реформ, започаткованих за часів Порошенка.

Інтернет-охоплення Р.Рябошапки знизилося на 29%. Сайти переважно згадували Р.Рябошапку в контексті звільнення С.Горбатюка, а також проведення переатестації прокурорів.

Охоплення А.Богдана в інтернеті підвищилося на 116% у зв’язку з його зустріччю з послами країн G7.

Інтернет-охоплення А.Геруса зросло на 144%. Сайти згадували А.Геруса у зв’язку з його участю в ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера», а також дискусіями навколо законопроєкту про ринок електроенергії.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]