Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
10.11.2014 11:56

Податковий флешмоб або Пряме фінансування в дії

Може дійсно треба спробувати, хоч в одному місяці, здійснити пряме фінансування тих, від кого є дійсний ефект, замість того, від кого ефекту немає, а інколи одна шкода.

Податковий флешмоб.jpg

Що ми маємо на сьогоднішній день?Армія не забезпечена, соціальні проекти ледь тримаються, тарифи піднято, банкиліквідуються з депозитами народу, за валютні кредити душать,  податковий тиск не припинявся і все це нафоні девальвації національної валюти.  Аостанні новини взагалі повідомляють про те, що владою здійснено прямі дотаціїта відшкодування ПДВ структурам, що підтримують сепаратизм. І все це фінансує нашнарод, через сплату податків. Отже, ми найняли розпорядників, сплачуємо податкиі самі бачимо, що вони працюють проти нас.

Останні події довели практичністьдіяльності самоорганізованих волонтерських структур в порівнянні з державнимапаратом. Просто, швидко, а головне, чесно і прозоро. Бо всі бачать результат іможуть оцінити його позитивний ефект. Тобто маємо закономірність, чим коротшийшлях податків до прямої дії, тим більше їх ефект.

Може дійсно треба спробувати, хочв одному місяці, здійснити пряме фінансування тих, від кого є дійснийефект,  замість того, від кого ефекту немає,а інколи одна шкода.

Провести такий собі ПОДАТКОВИЙФЛЕШМОБ, під час якого суму нарахованого ПДВ, податку на прибуток та єдиногоподатку в листопаді перерахувати на рахунки волонтерських організацій, рухів,чи просто волонтерів.

Народний Тил, Крила Фенікса,Волонтерська сотня, Добровоз і багато інших волонтерів довели своїми вчинками,що чесно роблять свою справу на підтримку народу та держави. Чого не можнасказати про тих, хто розпоряджається сплаченими народом податками. Взагалі топредставники малого та середнього бізнесу і стали наповнювачами волонтерськихбюджетів, а тому контакт з волонтерами вже налагоджено.    

Які правові наслідки від такогоПОДАТКОВОГО ФЛЕШМОБУ, тільки штрафні санкції в розмірі 10 % від суми податкупри сплаті вказаної суми в подальшому протягом 30 діб.

Здебільшого представники малогота середнього бізнесу взагалі мають переплату з податків, а тому для них цебуде безболісно. Великі платники податків все одно не підтримають ПОДАТКОВОГОФЛЕШМОБУ, адже надто великі мінімізують податки та сплачують критичний мінімум,а інші просто мають «зобов’язання» перед владою. А малий та середній бізнес - цеоснова економічного зростання України, і тому протягом місяця зможе побачити,як працюють податки в дії.

ПОДАТКОВИЙ ФЛЕШМОБ «ПОДАТКИ НААРМІЮ» - це фактично шлях одразу в результат, ніякого адміністрування,розподілу, тендерів. Перерахував, і  побачив. Чи це не економічний патріотизм вдії?   

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи