UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
08.04.2014 11:09

На Святошині з’явиться новий сквер

Депутат Київської міської ради

Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики схвалила проект рішення про створення скверу на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва. Це захистить вказану ділянку від можливої забудови.

Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики схвалила проект рішення про створення скверу на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі м. Києва. Це захистить вказану ділянку від можливої забудови. На цій ділянці ростуть вікові дуби та сосни, тому ми підтримали ініціативу святошинців про створення скверу. Переконаний, що саме мешканці сусідніх будинків мають визначати, що вони хочуть бачити на цій території. Надання ділянці статусу скверу дозволить провести її благоустрій, встановити дитячий чи спортивний майданчик, висадити нові дерева й кущі. Зрештою, обладнати комфортне місце для відпочинку і дітлахів, і людей похилого віку. Місцеві мешканці побоюються, що на цій території розпочнеться якесь будівництво, адже міські чиновники встигли включити ділянку до переліку інвестиційних об’єктів. Я спрямував депутатське звернення до начальника профільного департаменту з проханням виключити територію на вул. Львівській, 3 у Святошинському районі зі списку ділянок, на яких планується реалізовувати інвестиційні проекти. Чиновники мають дослухатися до думки громади. Святошинці не хочуть реалізації інвестиційних проектів на цій території. Люди прагнуть бачити тут сквер, в якому будуть бавитись діти й відпочивати люди старшого віку.
Теги: сквер
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]