UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.10.2016 12:04

Тиск в питанні проведення податкової реформи неприпустимий

Народний депутат України, член депутатської фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ". Перший заступник Голови Комітету Верховної ради України з питань податкової та митної політики

05.10.2016 р. Кабінет Міністрів України затвердив антикорупційний законопроект щодо удосконалення податкової системи, який прозоро розроблявся Мінфіном за участі депутатів, громадськості та бізнесу протягом 4-х місяців.

05.10.2016 р. Кабінет Міністрів України затвердив антикорупційний законопроект щодо удосконалення податкової системи, який прозоро розроблявся Мінфіном за участі депутатів, громадськості та бізнесу протягом 4-х місяців.

Згідно ч. 2 ст. 27 Закону України "Про Кабінет Міністрів України" та § 71 Постанови КМУ "Про регламент Кабінету Міністрів України" від 18.07.2007 р. № 950 схвалений Кабінетом Міністрів проект закону візується Прем'єр-міністром і подається до Верховної Ради.

Проте всупереч вимог законодавства, антикорупційна податкова реформа досі не зареєстрована в Верховній Раді.

За наявною інформацією протягом останніх двох тижнів Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна та Голова ДФС України Роман Насіров, за прямої підтримки Президента України, домагаються внесення суттєвих змін в напрацювання Уряду. Є ризик, що з проекту Закону будуть виключені ряд положень, яких очікував бізнес, зокрема, запровадження єдиного рахунку для сплати всіх податків та прозоре, автоматичне відшкодування податку на додану вартість.

Вимагаємо припинити тиск на розробників антикорупційної податкової реформи та негайного внесення законопроекту щодо антикорупційної податкової реформи до Верховної Ради, для того щоб Комітет міг прозоро і публічно розглянути давно очікувані бізнесом зміни. Вважаю неприпустимим намагання керівника податкового комітету одноосібно підмінити собою колегіальну діяльність Комітету!  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]