Час змінювати: як молоді лідерки зроблять Україну кращою
В рамках проекту «Grow Up» дівчата діляться ідеями змін для своїх громад
Навчання в Академії дівочого лідерства «Grow Up» завершилося, але імпульс, який вона надала учасницям, матиме довгостроковий ефект. Й він, зокрема, допоможе зробити кращим життя громад, де ці дівчата мешкають.
Однією з умов відбору до Академії дівочого лідерства було представлення проекту, що спрямований на позитивні зміни на території конкретної громади. Ми умисно не ставили якихось обмежувальних рамок для креативу дівчат. Головною вимогою була реалістичність та користь для своєї цільової аудиторії. Були приємно вражені, що наші претендентки є не лише соціально активними, але й творчими особистостями. Їхні пропозиції спрямовані на вирішення конкретних проблем, з якими дівчата зіштовхуються в повсякденному житті.
Наприклад, Наталія Чубак з Тернопільщини пропонує створити молодіжний креативний громадський простір багатофункціонального призначення в своїй рідній Скалі Подільській. На її думку, такий простір можна облаштувати в міському парку, який зараз перебуває у занедбаному стані. Кінцева мета проекту - об'єднати молодь й зробити її дозвілля більш насиченим та цікавим.
Яна Липова з Вінниччини виступила з ініціативою комплексної підтримки людей з інвалідністю свого регіону. Він, зокрема, передбачає інформаційно-просвітницьку кампанію на впровадження принципів інклюзивності та надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю.
Ірина Гиренко з Харківщини мріє облаштувати тижневий денний табір для дітей з інвалідністю, вихователів та батьків. Там поряд з розважальною частиною будуть проводити тренінги, щоб навчити дорослих як правильно працювати з дітьми.
Тетяна Котельникова з Києва запропонувала проект «Наповніть серце добротою». Його суть полягає в подоланні почуття самотності у дітей, які є внутрішньо переміщеними особами зі Сходу й тепер інтегруються до нових громад. Проект передбачає надання соціальної та психологічної підтримки таким дітям, допомогу в адаптації на новому місці та віднайдення нових знайомств.
Оксана Михайлова з Дніпропетровщини хоче створити заклад для розвитку дітей з особливими потребами у своєму рідному селищі Покровське. Його мета - допомогти таким малюкам успішно комунікувати між собою та з іншими дітьми.
Анастасія Орлова з Вінниці представила проект підвищення обізнаності внутрішньо переміщених осіб щодо їхніх виборчих прав. Він включатиме серію тренінгів для молоді 18-35 років з метою збільшити політичну та громадську активність ВПО.
Єлизавета Беляєва з Харкова надіслала проект під назвою «Вірус Чесності 1.0». Вона прагне подолати корумпованість у вищих навчальних закладах. Як інструмент пропонує потужну інформаційну кампанію серед студентів та інструктаж як діяти, якщо в них вимагають хабарі.
Це лише частина тих креативних ідей, що запропонували дівчата з Академії дівочого лідерства. Це не просто теорія, а практично цінні речі й вони можуть бути втілені в життя. Результатом стане зростання якості життя людей, особливо тих, які потрапили в складні обставини чи мають особливі потреби. Розраховуємо, що «Grow Up» й подальше менторська підтримка наших викладачів допоможуть учасницям реалізувати свої задуми. Такий досвід слугуватиме першим щаблем до лідерського зростання і не здивуюсь, якщо у майбутньому ми побачимо наших героїнь серед відомих громадських активісток, політикинь чи фахових експерток.
Академія дівочого лідерства "Grow UP" впроваджується ГО "Ліга захисту прав жінок "Гармонія рівних" за фінансової підтримки Ради Європи.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422