UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.09.2013 22:19

У Конституційному судді є інформація про конституційне звернення

У своїй попередній статті я говорив, що подав конституційне звернення щодо третейський судів. http://blog.liga.net/user/artembaginskiy/article/11698.aspx

Хоча поява інформації про конституційне звернення на сайті Конституційного суду України - це далеко не гарантія, що по ньому відкриють провадження, однак те, що із першого разу вдалось його просунути на колегію суддів, це вже добре. Часто буває так, що секретаріат не пропускає Конституційне звернення до колегії суддів через різні причини. У тексті документу я намагався врахувати всі вимоги формальні та неформальні, які зазначені як у законі, так і ті які КС сам собі придумав. 
Якщо все пройде нормально і рішення КС прийме позитивне, то Третейські суди залишаться тільки на папері. 
Якщо комусь цікаво навіщо я це роблю, я Вам скажу: У мого клієнта є борги перед банком, і дуже великі. І Всі вони вирішені у Третейському суді. Хоча згідно із законом, 70 % боргової суми нарахована незаконно. Щоб почати розгляд спору у державних судах, мені необхідно позбавити Третейських судів статусу "остаточних".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]