Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.07.2022 20:29

Плани і дійсність

Експерт з питань соціальної політики

Урядовці так захопилися планами відновлення, що не помічають економічну дійсність...

Можновладці разом з миловановими так  захопилися планами відновлення і мріями про «розподіл» коштів, що вперто не помічають сувору реальність. Економічні перспективи похмурі. Проблеми у державних фінансах, енергетиці, в усіх галузях з втратою робочих місць і масштабним безробіттям… 

Проте, Уряд продовжує робити вигляд, що  готується до зими.  При цьому була спроба реалізувати корупційну схему Вітренка щодо розкрадання 264 мільярдів бюджетних гривень!  Саме таку суму збирався витратити «Нафтогаз» на непрозору схему фінансування закупівлі природного газу на наступний опалювальний сезон.

Урядові сподівання, що надрукуємо грошей і закордон нам допоможе,  марні.   Ще на початку весни  Міністр фінансів   Марченко голосно заявляв, що не треба нашим партнерам  списувати зовнішні борги Україні,  очікуємо міжнародну  фінансову допомогу не менше 5 млрд доларів щомісячно. В результаті сумарно за березень–червень отримали лише біля 10 млрд, і Уряд вимушений просити  відтермінування на два роки виплати по зовнішнім зобов’язанням.

 Влада все ще  зволікає з переводом економіки на військові рейки...

Видатки в першу чергу на оборону і соціалку, все інше після перемоги!

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи