Після чорних сотен... комісари
Гройсман і його замполіт Рева утворюють ще один контролюючий орган влади ...
Гройсман і його соціальний замполіт Рева з 1 січня 2018 року в Україні утворюють ще один контролюючий орган виконавчої влади – соціальну інспекцію, яка буде перевіряти рівень нужденності громадян та право на отримання соціальної допомоги, пенсій і субсидій.
Додаткові витрати на цю інспекцію з держбюджету майже 50 мільйонів гривень. Відповідний урядовий законопроект 1 лютого було схвалено на засіданні Кабміну
Зверніть увагу, що соціальні інспектори без попередження і згоди громадян зможуть відвідувати їх житло і визначати рівень нужденності родини.
Крім того, всупереч чинного законодаства пенсії з якогось бодуна віднесено до соціальної підтримки і пільг!
Гройсман і його замполіт Рева повинні нарешті зрозуміти, що пенсія це не пільга, а страхова виплата і святий обов’язок держави стосовно старшого покоління , яке створило суспільне багатство, з якого і отримують надприбутки владні олігархічні клани.
У нас надвеликі бюрократичні апарати, які треба скорочувати – і вимоги МВФ тут ні до чого, це просто логічно. Проте влада створює нову контролюючу службу. І яку! Не ту, що буде допомогати людям, а ту, що буде за гроші українців – за ними слідкувати і відбирати соцдопомогу і пенсії . Нібито нинішніх повноважень чиновникам для цього недостатньо!
Цю корумповану владу невігласів треба міняти і щонайшвидше!
- Кенселінг як штучний контроль Михайло Зборовський вчора о 13:21
- Промптинг як нова необхідна навичка: чому вона важлива для кожного Станіслав Нянько вчора о 13:13
- Експертне дослідження шахрайських схем: практичні аспекти для адвокатів Юрій Григоренко вчора о 12:55
- Тимчасове вилучення майна у кримінальному провадженні Сергій Пагер вчора о 08:27
- Рівність у регламентах, асиметрія на практиці: дебютні уроки конкурсу в апеляцію Тетяна Огнев'юк 27.05.2025 18:24
- Китай, Індія, Польща, Угорщина: сперечаємося чи торгуємо? Любов Шпак 27.05.2025 16:03
- Вдячність, як ключ до власного життя Алла Заднепровська 27.05.2025 12:59
- Оцінка доказів в аудиті та кримінальному процесі: точки дотику з точки зору ШІ Ольга Рубітель 26.05.2025 22:13
- Cмарт контракти в енергетиці: чи готова Україна до диджиталізації ринку Ростислав Никітенко 26.05.2025 12:54
- Акт догляду: коли держава перетворює турботу на бюрократію Світлана Приймак 25.05.2025 00:57
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук 24.05.2025 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко 24.05.2025 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова 23.05.2025 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко 23.05.2025 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер 23.05.2025 08:47
- Рівність у регламентах, асиметрія на практиці: дебютні уроки конкурсу в апеляцію 1002
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 202
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 132
- Оцінка доказів в аудиті та кримінальному процесі: точки дотику з точки зору ШІ 123
- Експертне дослідження шахрайських схем: практичні аспекти для адвокатів 80
-
Вітчизняний Patriot. Чи міг ЗРК "Кільчень" захистити українське небо
Технології 90615
-
Український defence-стартап, який розробляє системи deep strike, отримав $5 млн інвестицій
Технології 36754
-
У Раді запропонували знизити нештрафований поріг перевищення швидкості до 10 км/год
Бізнес 9649
-
Бум ШІ-музики: як українці генерують пісні та який із цього прибуток
Технології 8340
-
BLUETTI представляє Apex 300: електростанція для дому, автофургонів та автономного життя
Новини компаній 5779