Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
24.04.2020 13:00

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині

Директор з маркетингу компанії AgriChain

В державі карантин. Виконавши всі весняні польові роботи, не порушуючи закону, український агробізнес може знайти вільну хвилину та почати переймати досвід із-за океану.

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
титульная ТОП-9.png

Вже давно youtube, або точніше його різнонаправлені канали впевнено заявили про себе й зайняли окреме місце в океані інтернет-медіа. Усі охочі становляться блогерами, продюсерами, акторами, операторами, сценаристами. Не пройшли мимо цього й прогресивні фермери, які вирішили ділитися своїм досвітом, напрацюваннями та будуть здорову комунікаційну політику хі світом. Ті з них, хто не лякається «труднощів спілкування» з підписниками, та хоче розповісти про себе заводять YouTube-канали. Вони різноманітні, охоплюють великий діапазон інформації, але все одно вони єдині в своїй любові до землі.

Серед них особливе місце займають ТОП-9 фермерських каналів по кількості підписників та переглядів. І хоча вони усі виходять на англійській мові, зрозуміти можна все, бо коли хочеш чогось навчитись, іноземна мова не є перепоною. 

MN Millennial Farmer

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
01 - Millennial Farmer.jpg

Зак Джонсон, фермер (Мінесота, США), створив свій канал або місток знань між фермерами та містянами, які нічого крім асфальту в житті не бачили.

Ролики каналу можуть допомогти тим, хто хоче познайомитися чи то з різними практиками ведення сільського господарствування, чи то з’ясувати для себе багато чого іншого, саме з агросектору економіки. Саме серед чоловічої аудиторії на каналі найбільш популярними є ролики з використання та обслуговування сільськогосподарчої техніки. Та й для тих, хто й гадки не має як росте «їжа» на каналі можна знайти цікавинки. 

How Farms Work

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
02 - How Farms Work.jpg

Канал Раяна Кастера, 25 річного фермера з штату Вісконсин (США), на даний час є одним з самих топових каналів, який без прикрас розповідає про щоденне життя фермерів, що спромоглися стати успішними володарями декількох м’ясних та сільськогосподарчих ферм на території штату.

Ролики будуть цікаві для молодих аграріїв, вони дають повну інформацію не тільки про особливості використання техніки, але й методи, які можна використовувати працюючи на фермі та стратегію ведення агробізнесу. Уся інформація, як ви розумієте надходить до глядачів та підписників з «перших рук». 

Welker Farms Inc

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
03 - Welker Farms Inc.jpg

Це – родинний канал, створений фермером з Монтани (США), Бобом Уелкером та його синами – Ніком та Скоттом, де їх родина з 1912 року займається вирощуванням сільськогосподарських рослин. Зараз ферма займає площу в 10 000 акрів. Тут вирощують ячмінь, жовтий горох, сочевицю та озиму пшеницю.

Канал допоможе побачити як огляд сільскогосподарської техніки, так й реставрацію старих тракторів. Також ви можете подивитися й на гарні кадри полів штату Монтана. Вміння вигідно «подати» свою ферму може допомогти аграрію зайняти свою нішу на ринку. Як це зробити, підкаже відео Ніка, який дає дуже гарну та повну інструкцію. 

Peterson Farm Bros

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
04 - Peterson Farm Bros.jpg

Канал створено трьома братами-фермерами, які є п’ятим поколінням, що володіє землею в штаті Канзас (США).

На відміну від інших, цей канал несе в своїх роликах не тільки конкретну сільськогосподарську інформацію, потрібну аграріям, але й може розвеселити, бо в ньому представлені різні музичні пародії на популярні пісні та розважальні сюжети (що приваблює багато глядачів). Тому, вважають брати, він може бути цікавим широкому колу людей, які бажають познайомитися з сільським життям на Середньому Заході США, його особливостями, бо тут окрім важкої праці завжди є місце гумору та веселощам. 

McCann's Farm

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
05 - McCann's Farm.jpg

Канал відрізняється від інших тим, що створили його не чоловіки. Його автори та героїні – життєрадісні жінки, сестри Аніта та Ненсі. Вони знайшли себе не в швидкому міському ритмі, а в складному сільському житті фермера. Поєднують в своїх відео садівництво, ремесла, приготування їжі та божевільних дітлахів, яких матусі просто обожнюють. Дивитися канал буде цікаво усім, бо це – родинна сага, де авторки все роблять самі: від обробки лану до продажу врожаю на спеціалізованому ринку. А ще вони майстрині родинних свят й дуже полюбляють спілкування зі своїми підписниками. 

Farm Marketing Solutions

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
06 - Farm Marketing Solutions.jpeg

Важко повірити, але автор цього фермерського каналу – міська людина – Джон Саскович, який переїхав разом з дружиною з міста-легенди – Нью-Йорка в Західний Конектикут (США) де вони вирішили стати фермерами, ще й не аби якими. Як людина, що займалася бізнесом, Джон вирішив, що його канал повинен надихати фермерів та допомогти їм стати не тільки гарними бізнесменами-професіоналами, але й маркетологами. Найбільш популярним серед глядачів є відео «Як запустити свою ферму без грошей».

Дивитися ролики корисно буде усім – новачкам та вже досвіченим фермерам – кожен тут знайде щось потрібне та важливе. 

Olly's Farm

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
07 - Olly's Farm.jpg

Цей канал було створено англійцем з Норфолку – фермером Оллі. Як і більшість каналів фермерів, його спрямовано на чоловічу аудиторію, хоча при бажанні жінки теж можуть знайти щось потрібне для себе та прийняти участь в обговоренні різних сільськогосподарчих тем.

Як і усі чоловіки, Оллі обожнює свою техніку й в усіх підробицях розповідає в роликах про її новенькі моделі, пояснює як керувати деякими з них. Частіше всього відвідувачі дивляться відео «Один день з життя фермера», де в 15 хвилин зйомок життєрадісний Оллі зміг вмістити все, що він робить з ранку до вечора на фермі, а ми могли поринути в нього. 

Dodge Brothers Farm and Ranch

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
08-Dodge Brothers Farm and Ranch.jpg

Канал досить молодий, але окремі його ролики вже набирають сотні тисяч переглядів. Створили його брати Додж, які вважали, що людям буде цікаво знайомитися з сільським господарством, його особливостями та дивитися маленькі (чи не зовсім) відео про щоденну роботу на фермі та ранчо. Бо ранчо – це для багатьох з нас місце цікавих пригод ковбоїв.

Відео каналу стане в пригоді тим, хто цікавиться різноманітною сільськогосподарчою технікою, її призначенням, тим як складають стоги, а також вирішує для себе, чи зможе він стати фермером, взнавши усі плюси та мінуси життя на фермі. 

Hamiltonville Farm

Що дивитись прогресивному українському фермеру на карантині
09-Hamiltonville Farm.jpg

Цей родинний фермерський канал створила сімейна пара з Флориди (США) – Хенк та Джина. Дивитися відео можна цілою родиною, як художній фільм чи цікавий серіал. Автори розповідають про своє життя на фермі Хемінтовілль, про те, які вони щасливі, роблячи те, що подобається й можуть поділитися цим з іншими.

Продивившись відео ви можете знайти для себе серед нього те, що допоможе з сараю зробити будиночок своєї мрії, взнати про новини сільськогосподарчої техніки, побачити тварин різних порід, що мирно співіснують між собою, а ще вам відкриються секрети щасливого шлюбу та сімейного життя. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи