Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
04.10.2011 16:42

Прокуроры … тоже люди по законодательству Украины

физическое лицо по законодательству Украины Кузьмин Р.Р.

На сайте «Украинская правда» 22 июня 2009г. в 17:42 была опубликована статья Виктора Чивокуня «З життя прокурорської еліти: маєток Рената Кузьміна».

http://www.pravda.com.ua/articles/2009/06/22/4040763/

К данной статье
приложена сканкопия первой и последней страницы Инвестиционного договора о реконструкции дома № 46/2 комплекса отдыха «Пуща Водица» №8 от 25 июля 2008 года.

Согласно преамбуле указанного договора сторонами данного договора  являются:  Комплекс отдыха «Пуща Водица» и … физическое лицо по законодательству Украины Кузьмин Р.Р.

Так что прокуроры … тоже люди. По крайней мере, по законодательству Украины.

Интересно также и то, что указанный договорформально является инвестиционным, инвестором выступает физическое лицо, которое и осуществляет финансирование  («реконструкції з добудовою будинку» з листа Керівника ДУС №01-10/2-2082 від 15.08.2008р.). «Але "реконструкція" – це лише красива назва. Суть же полягає в тому, що стара будівля зноситься під нуль, а на цьому місці чиновник будує повноцінний маєток, в якому проживатиме, як показує досвід, до кінця свого життєвого шляху» - пишет В.Чивокуня.

Согласно ст.4 Закона Украины «Об инвестиционной деятельности» в редакции Закона Украины от 15.12.2005 р. № 3201-IV «об'єктами інвестиційної діяльності не можуть бути об'єкти житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних … осіб... Інвестування та фінансування будівництва таких об'єктів може здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, недержавні пенсійні фонди, які створені та діють відповідно до законодавства, а також через випуск безпроцентних (цільових) облігацій, за якими базовим товаром виступає одиниця такої нерухомості». Очень сомневаюсь, что в данном случае использовались указанные в Законе способы финансирования.

Таким образом, или двухэтажный капитальный дом со всеми удобствами не является по законодательству Украины объектом жилищного строительства или договор не является инвестиционным, либо … в который раз просто не соблюдается законодательство Украины.

Без оригинала указанного договора сложно сделать какие-либо однозначные выводы.

Однако и без этого понятно, в какой стране мы живем.  Мы ведь тоже – физические лица по законодательству Украины :-)   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]