Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
05.12.2019 22:00

Цей парламент скасовує ПДВ не для олігархів

Народний депутат Верховної Ради України IX скликання від партії Слуга народу

Цього тижня проходив Міжнародний день людей з інвалідністю. Це не свято, а привід зробити щось для тих, хто цього потребує.

Ми прагнемо, щоб Україна перестала бути однією з найбідніших держав Європи і мала можливість зробити життя людей з інвалідністю настілки комфортним, наскільки це можливо.

Цей парламент скасовує ПДВ не для олігархів, не для корпорацій, які отримують надприбутки, а для госпрозрахункових підприємств, на яких працюють люди, які потребують нашої підтримки. І ми вважаємо такий крок чесним і справедливим.

Тому ми підтримали проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов діяльності для підприємств та організацій, які засновані громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю".

Що пропонується?

Продовжити на п’ять років (до 2025 року) термін дії пільгової ставки з податку на додану вартість за операціями з постачання товарів та послуг, що виготовляються та постачаються організаціями чи підприємствами осіб з інвалідністю.

Громадські об’єднання людей з інвалідністю створюють неприбуткові, госпрозрахункові підприємства, завдяки яким люди з інвалідністю мають можливість бути соціалізованими і реалізувати себе в житті.

Ці підприємства не мають на меті отримання прибутку, їх завдання – допомгти людям з інвалідністю жити повноцінним життям і могти забезпечити себе, наскільки це можливо.

До 1 січня 2020 такі підприємства звільнені від сплати ПДВ. Завдяки цьому їхні товари, маючи нижчу собівартість, можуть конкурувати на вільному ринку. Без цієї пільги вони просто не зможуть вижити і розвиватися. Тому ми пропонуємо продовжити для них дію пільгової ставки ПДВ до 2025 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]